Kanatsız Kuşlar Ahmet Öldü mü Diziden Ayrıldı mı Nerede?

yorumsuz
13 izlendi

Atv ekranlarında beğenilerek izlenen ve her hafta birincilik kürsüsünde yer bulan Atv perşembe günü dizisi Kanatsız Kuşlar Ahmet Öldü mü Diziden Ayrıldı mı Geri Dönecek mi? sorusunu akıllara getirdi. Ahmet karakterinin başına neler gelecek neden öyle bir sahne konuldu ölüp diziden çıkacak mı ayrılacak mı diziden diye merak edenler için bilgiler vereceğiz bu sayfada..

Aslında tüm olanların başındaki olay Ahmet’in Zeynep’i kaçırması ile başlamıştır. Zeynep bir süre sonra farklı düşünceler içindeyken Ahmet’ten kaçar ve bu sırada olanlar olur Zeynep onu öldürdüğünü düşünmektedir. İşte o gün Ahmet kayıplara karışmıştır. Acaba Zeynep Ahmeti öldürdü mü diziden çıktı mı Ahmet nerede Kanatsız Kuşlarda gibi meraklı soruları izleyici de merak etti.

Herkes Ahmet’in öldüğünü düşünürken Ahmetin babası oğlunun kayıp cesedini aramaktadır. Ahmetin ölüsünü bulamayan babası cinnet geçirmiştir. Acaba Ahmet öldü mü gerçekten nerede olabilir? Kanatsız Kuşlarda Ahmet karakterine hayat veren Ahmet Varlı’nın dizide ölmediğini öğrendik. Ahmet Varlının ayrılacağına dair bilgi bulunmadığı için kısa süre sonra Ahmet’in aniden ortaya çıkması bekleniyor.
Sizce Ahmet Varlının canlandırdığı Ahmet rolü karakteri Kanatsız Kuşlardan ayrıldı mı öldü mü?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Kasım 2017