Kanatsız Kuşlar Aslı Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri İnstagramı

Sevilerek izlenen Kanatsız Kuşlar dizisinde Aslı Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri İnstagramı resimleri hakkında bilgiler vereceğiz bu sayfada. Atv ekranlarında perşembe günleri yayınlanan ve Vatanım sensin dizisini bile geride bırakıp 1. olan diziye yeni oyuncular da girmeye devam ediyor. Kanatsız Kuşlar Aslı rolü ile en son dahil olan oyuncumuzu tanıtacağız bu sayfada..

Kanatsız Kuşlar Aslı karakterini canlandıran oyuncumuzun gerçek adı Melisa Akman‘dır. Melisa Akman Kimdir? Daha önce kanal D de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol alan Melisa Akman yeni dizisi Kanatsız Kuşlarda Aslı rolü ile karşımıza çıkıyor. Peki kısaca Aslı rolündeki Melisa Akmana göz atalım bilgilerinde neler var?

Melisa Akman Kimdir: 1990 yılında İstanbul ilimizde doğan oyuncumuz Mimar Sinan Üniversitesinde Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezundur. 2012 yılında Kanal D ekranlarındaki Muhteşem Yüzyıl ile ilk kez ekranda görülen ve bundan sonra cast ajansına bağlı olarak farklı film ve dizilerde rol alan güzel oyuncu bir çok projede rol almıştır. Kanatsız Kuşlar dizisine de Aslı rolü ile dahil olmuştur..

Kanatsız Kuşlar Aslı rolündeki Melisa Akmanın instagram adresi: https://www.instagram.com/melisaakman/?hl=tr dir.. Dizideki belirgin rolü ile ön plana çıkan Melisa Akman bir çok dizide rol almıştır. Kanatsız Kuşlar Aslı Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri İnstagramı konumuza sizde rorum ve görüşlerinizle soru sorabilir yorum yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Bunu Görmelisin!  Hercai Dizisi Yaren Kimdir? Hayatı Resimleri İnstagramı Adresi (İlay Erkök)

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Kasım 2017