Kanatsız Kuşlar Dizisi Bölüm Özetleri Tüyoları

Yeni dizilerden biri olan Kanatsız Kuşlar Dizisi Bölüm Özetleri Tüyolarını sitemizde sizlere düzenli olarak sunmak ve sizleri tüm gelişmelerden haberdar etmek istiyoruz. Atv ekranlarında yaz sezonunda başlayan ve ilk bölümü ile 15 Haziran perşembe günü ekrana gelen Kanatsız Kuşlar Dizisi 2. bölümü ile 22 haziran perşembe sizlerle olacak..

İşte sizler için özenle hazırlanan basın özetleri. Kanatsız Kuşlar Dizisi 2. Bölüm Özeti 22 Haziran Perşembe: 4 kardeş yetim kalmıştır. Kısa bir süre önce babalarını kaybeden Zeynep, Emre, Cemre ve en küçük kardeşleri Aysun’u zorlu hayat şartları beklemektedir. Çünkü babalarından geriye kalan tek miras sadece yoksulluktur. Hayattaki en önem verdikleri varlık tek dayanakları olan, onlar için her türlü özveriyi gösteren fedakârlığı yapan anneleri Nefise’dir.

Nefise küçük yaşta evlenmiş, çok erken yaşta anne olmuş, ve 4 çocuğu ile ortada kalmıştır. Erken yaşta ölen eşinden sonra ailenin tüm yükü omuzlarına yüklenmiş 4 çocuğa hem anne hem de baba olmaya çalışmaktadır. Nefise çocuklarına yetebilmek ve onları yaşatabilmek için her fedakarlığı yapmakta ve adeta çırpınmaktadır. Hayatın yükünü taşıyamaz hale geldikleri zor günlerde Nefise ve çocuklarını çok büyük etkileyen bir olay yaşanır.

Böyle zorlu şartlarda büyüyen çocuklardan zamanla farklı haberler duymaya başlar anneleri. Nefise’nin büyük kızı olan Zeynep, ona gönülden bağlı olan Ahmet’in hislerine mesafeli durmaktadır. Çünkü hayan ve dolanlarla dolu dünyada inanmak ve güvenmek oldukça zordur.

Zeynep Ahmet’in yanında çalışmaya başladığı gün, birlikte gittikleri bir iş görüşmesinde, Onur ile tanışır. Zeynep ile Onurun tanışması zamanla herkesi yakacak olan aşk kıvılcımlarını da ateşlemiştir… Bakalım 2. bölümde Kanatsız Kuşlar Dizisinde neler olacak başka fragmanı ve tüyoları sizler için paylaşacağız bu sayfadan. Lütfen bizi takip etmeye devam edin ve yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=XK8fSDU6rHY

YORUMLAR

  1. Çok güzel bir dizi:-D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.