Kanatsız Kuşlar Dizisi Final Tarihi Belli mi? Nezaman Bitecek Kaçıncı Bölüm Son Olacak

Atv ekranlarında devam eden ve perşembe akşamları yayınlanan Kanatsız kuşlar isimli dizinin ne kadar devam edeceği ve ne zaman bitip final yapacağı belli olmaya başladı. 10 bölümü geride bırakan yapım için kanal ile yapımcı arasında imzalanmış olan 13 bölümlük ön anlaşma sonrasında yeni bir uzatma yapılacağı belirtildi.

Kanatsız Kuşlar Dizisi Final Tarihi Belli mi? Nezaman Bitecek Kaçıncı Bölüm Son Olacak diye merak edenler için detayları yazalım. Öncelikle bu soruya sağlıklı cevap verebilmek için dizinin geçmiş haftalardaki reytinglerine ve izlenme oranlarını hep birlikte inceleyelim. İşte Kanatsız Kuşlar Dizisi reyting izlenme sonuçları:

Peki dizi genelde başarılı görülüyor reytinglerde. Bu başarı gerçekçi mi yoksa dizinin tek rakibi olan Ateşböceği dizisi ile reytingleri bölüşüyor olmasından dolayı mı yüksek görünüyor reytingler.. Star tv de yayınlanan Ateşböceği dizisi ile rekabet hali devam etse de izleyici kitleleri farklı, Kanatsız kuşlar dizisini daha çok orta yaştaki aileler izliyor. Ateş böceği biraz daha gençlere yönelik diyebiliriz..

Sonuç olarak eğer dizinin reytingleri bu ölçüde devam ederse Kanatsız Kuşlar dizisi sezon boyunca devam eder yapımcı da önce 25 bölümü sonra da 50 bölümü çıkaran yeni anlaşmalar yapabilir. Ancak yeni sezonun başlaması ile perşembe günleri diğer diziler yayına başlayınca asıl ozaman önemli reyting sonuçları.

Eğer Kanatsız Kuşlar dizisi yukarıda gördüğünüz gibi izlenmeye ve reyting almaya devam ederse sezon boyunca devam eder. Ama yeni diziler başlayınca reytingler düşerse ozamanda Kanatsız Kuşlar Dizisi Final mi yapacak, Kanatsız Kuşlar Dizisi varmı yokmu, Kanatsız Kuşlar Dizisi neden yayınlanmıyor gibi soruları sıkça görebiliriz.

Kanatsız Kuşlar Dizisi Final Tarihi Belli mi? Nezaman Bitecek Kaçıncı Bölüm Son Olacak konusunda sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen. Şimdiden teşekkür ederiz tüm yorumculara..

https://www.youtube.com/watch?v=_HS6hhjJlO0

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kanatsız Kuşlar Dizisi Final Tarihi Belli mi? Nezaman Bitecek Kaçıncı Bölüm Son Olacak (13 Yorum)

  1. Aynen hic bitmezin ins severek begenerek izliyorum almanyadan konu olur vahsatin konusu var nefise muzerffer hamile kalsin Kemal Ahmet bitmezin

  2. Bence bitmemeli yeni konular olur ahmet çok sıkıcı oldu bölümü bazı yerlerde değişim bölüm okursa iyi olacak bitmesin ben çok seviyorum bu diziyi final olması sadece bazı yerleri sıkıcı oldu onlar değişirse konu olarak süper olacak bitmesin

Eklenme Tarihi: 17 Ağustos 2017