Kanatsız Kuşlar Dizisi Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin Kampanyası

Atv ekranlarında perşembe akşamları devam etmekte olan Kanatsız Kuşlar Dizisinin sezon sonunda final yapacağı ve biteceğine dair bilgiler sevenlerini üzmeye başladı. Bu güzel ve bol reytingli dizi final olmasın devam etsin diyenler dizi hakkında kampanya başlatıp görüşlerini birleştirmeye ve bu güzel hikayenin gelecek sezonda devam edip sürmesini talep ediyorlar Atv den ve Koliba film yapımcısından.

Kanatsız Kuşlar Dizisi Final Yapmasın Bitmesin: Evet bu konuda öncelikle reytingler bakmamız lazım, dizilerin devam etmesini gerektiren en önemli faktör son yıllarda dizilerin almış olduğu reyting oranları. Hem kanal hemde yapımcılar ve reklam şirketleri dizilerin aldığı reklam oranlarına göre ücret alıyorlar. Aldıkları ücret reyting oranı ile eşdeğer olduğu içinde düşen reytinglerden sonra dizi genelde final yapıp ekrana veda ediyor.

Kanatsız Kuşlar Dizisi Final mi sezon finali mi? Atv de perşembe akşamlarına damga vuran ve oldukça iyi izlenme oranlarına sahipken son haftalarda reytingleri de düşen ayrıca Ziraat Türkiye kupasından dolayı çok defa ertelenen veya geç başlayan dizi oldukça zor zamanlar yaşadı. Eğer bu ertelemeler olmasa kesinlikle çok daha yüksek reytinglere devam eder ve bu yazıyı biz sizlere yazıyor olmazdık. İşte son haftalarda dizinin aldığı reytingler ve sıralaması:

6. Kanatsız Kuşlar 3 Mayıs 2018 Perşembe Reytingleri 3.92 9.68
8. Kanatsız Kuşlar 26 Nisan 2018 Perşembe Reytingleri 3.62 8.91
8. Kanatsız Kuşlar 12 Nisan 2018 Perşembe Reytingleri 3.76 9.07
8. Kanatsız Kuşlar 5 Nisan 2018 Perşembe Reytingleri 3.89 9.20
10. Kanatsız Kuşlar 29 Mart 2018 Perşembe Reytingleri 4.14 9.41
11. Kanatsız Kuşlar 22 Mart 2018 Perşembe Reytingleri 3.83 9.35

Kanatsız Kuşlar Dizisi Final yapacak görünüyor. Çünkü aldığı reytingler her geçen gün düşmeye başladı. Bizim Hikayenin yanı sıra sonradan başlayan Kutül Amare dizisi ile Avlu gibi diziler Kanatsız Kuşlar dizisini çok olumsuz etkiledi. Bu olumsuz etkilere maçlar dolayısı ile verilen ara da eklenince Kanatsız Kuşlar Dizisi Final yapması kaçınılmaz oldu. Sezona çok iyi başlayan ve adeta rekorlar kıran dizi sezon sonuna kadar eridi gitti reytinglerde..

Kanatsız Kuşlar Dizisi Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin Kampanyası nedir nasıl katılacağın ne yapacağız? Aslında bu destek kampanyası izleyicinin dizimize sahip çıkması için ve gelecek sezonda devam etmesi için dizi severlerin katılacağı bir kampanya. Öncelikle aşağı dizinin bitmemesi için – Kanatsız Kuşlar Dizisi Final Yapmasın Bitmesin tarzında mesajlarınızı yorumlarınızı yazın, sonra da sayfayı facebook ve twitter gibi sosyal medyada paylaşarak herkese dizimizin bitmemesi devam etmesi gerektiğini gösterin, onlarında haberdar olmalarını sağlayın.. Sizin yapacağınız bu kadar..

Bizde sizlerden gelen yorumları Atv ve yapımcı firmaya göndererek dizinin sevenlerinin sesini duyurmaya çalışalım.. Hepsi bu kadar. Umarım bu güzel hikaye devam eder ve Atv diziden vazgeçmez. Kanatsız Kuşlar Dizisi Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin isteyenlerden yorumlarını bekliyoruz.. Haydi bakalım hep birlikte kampanyaya katılalım ve Kanatsız Kuşlar Dizimize sahip çıkalım.. Var mısınız?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kanatsız Kuşlar Dizisi Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin Kampanyası (2 Yorum)

  1. severek izliyordum her hafta sabırsızlıkla bekliyordum çok üzülfüm bitmesine daha çok gününü yanlış secmenizfen kaynaklı diziyi devam ettirin lütfen

  2. Bütün sevdiğimiz diziler final yapiyor kanatsız kuşlarıda elimizden almayın kırgın çiçekler bahtiyar ölmez hepsi severek izlediğim dizilerdi bunuda elimizden almayın lütfen

Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2018