Kanatsız Kuşlar Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı

Atv de yaz aylarında ekrana gelecek olan yaz dizisi Kanatsız Kuşlar çekimlerine başladı. Kanatsız Kuşlar Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı dizihaberi.tv sitemzide sizlerle buluşacak ve dizinin merak edenlerine haberleri buradan sunacağız. Şimdi hep birlikte Kanatsız Kuşlar Dizisi Oyuncuları hakkında kısaca bilgilere bakalım:

Öncelikle Diziyi Koliba Film yapıyor. Başarılı yapımların gizli kahramanı diyebileceğimiz Koliba genelde dram ağırlıklı diziler çekmekte. Atv için yaz aylarını renklendirecek güzel bir dizi hazırlığı yapan yapımcı oldukça güçlü bir kadro ve yaz aylarına uygun genç dinamik ve güzel bir kadro kurmaya çalışmış öncelikle.

Kanatsız Kuşlar dizisinin baş rollerini Ümit Kantarcılar ve Seda Türkmen paylaşıyor. Onlara güzel oyuncu Melis Tüzüngüç ve Ahmet Varlı gibi oyuncular eşlik ediyor.. Kanatsız Kuşlar dizisi Seda Türkmen ile Ümit Kantarcılar için de yeni bir deneyim olacak. Çünkü oyuncular ilk kez başrolde oynamanın tadına varacak. Umarız dizileri tutar ve ilk önemli sınavdan başarıyla ayrılırlar.

Kanatsız Kuşlar dizisi Seda Türkmen Kimdir: 1 Ocak 1986 doğumlu olan güzel oyuncu İzmirli. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde Oyunculuk eğitimi aldı ve en önemli dizisi FAtih Harbiye dizisi oldu. Başarılı oyuncu Kanatsız Kuşlar ile ilk kez başrolde oynayacak.

Kanatsız Kuşlar dizisi Ümit Kantarcılar Kimdir: Ümiti yarışma programlarından hatırlarsınız. Show tv ekranlarında uzun süre yayınlanan Anneler ve Kızları yarışması ile hayli meşhur olmuştu. Ancak ilk ve önemli deneyimi Pis yedili dizisindeki rolü ile olmuş ve uzun yıllar Show tv de kalmıştı yakışıklı oyuncumuz. Ümit Kantarcılar 10 Ekim 1987 tarihinde Antalya doğdu. Oyuncumuz Maltepe Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezundur.

Kanatsız Kuşlar Dizisi Konusu Özeti nedir diye merak edenler olabilir. Kurtuluş savaşı yıllarında bir Rum kızı ile İbrahim isimli Türk genci arasındaki aşk ekseninde gelişen olaylar konu edilmekte ve yaşanan güçlüklerin aşşk ile nasıl bertaraf edileceği çok özgün bir şekilde anlatılacaktır. Kanatsız Kuşlar Dizisi aynı isimli kitaptan derleme olarak kaleme alınmaktadır.

Kanatsız Kuşlar Dizi kadrosunda Servet Pandur; Fatih Al; Yusuf Baymaz; Evren Bingöl gibi oyuncularda yer almaktadır. Oyuncu seçmeleri devam eden diziye katılmak isteyenler yapımcı ile irtibata geçebilir ve sitemize yorum yazabilir. Kanatsız Kuşlar Dizisi hakkındaki yorumlarınızı aşağıya yazın lütfen..

Kanatsız Kuşlar Dizisi Tuğba Kanatsız Kuşlar Tuba kim diyenler tüm detaylar dizihaberi.tv sitemizde..

Kanatsız Kuşlar Dizisi Tanıtım Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=xnR0OFrQ0gM

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.