Kanatsız Kuşlar Dizisi Reytingleri Nasıl Dizi Tuttu mu Devam Eder mi?

Kanatsız Kuşlar Dizisi Reytingleri Nasıl Dizi Tuttu mu Devam Eder mi?.. Kanatsız Kuşlar dizisi 15 Haziran akşamı yayın hayatına başladı. Hikayesi ile seyircinin dikkatini çeken bu dizi de dram dolu hikaye anlatılacak. Kanatsız Kuşlar dizisi ilk bölümünden itibaren reytingleri nasıl? İzlendi mi beğenildi mi? Sizler için paylaşıyoruz.

Kanatsız Kuşlar ilk bölümü ile total reytinglerde 3. sırada, Ab grubu reytinglerinde 4. sırada, ABC1’de 6. sırada yer aldı.

Kanatsız Kuşlar dizisi hikayesi; 4 çocuk babalarını kaybetmiştir ve hayattaki tek dayanakları anneleri Nefise kalmıştır. 4 kardeş Zeynep, Emre, Cemre ve Aysun. Nefisenin hayatı ise sadece çocuklarıdır. Nefise küçük yaşta anne olmuştur.  Nefise çocuklarının hayatı pahasına herşeyden vazgeçmiştir.

Nefise artık hayatın yükünü taşıyamaz artık. Bu zor günlerde tüm aileyi etkileyecek bir olay daha gelir başlarına. Nefisenin en büyük kızı Zeynep Ahmetin ona olan duygularına karşılık vermez Ahmet ise Zeynepi çok sevmektedir. Zeynep gittiği iş görüşmesinde Onurla tanışır ve yakın zamanda aralarında ilişki aşka dönüşür. Bu aşkın ateşi sadece onları değil çevresindekileri de yakacaktır.

Kanatsız Kuşlar dizisi hikayesi etkileyici. Oyuncuları da hem genç hem de yetenekli kadrodan oluşan dizi ilk bölüm sonunda reytingleri de sizlerle paylaşacağız.  Kanatsız Kuşlar dizisi sizce izlenir mi tutar mı?

https://www.youtube.com/watch?v=XK8fSDU6rHY

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kanatsız Kuşlar Dizisi Reytingleri Nasıl Dizi Tuttu mu Devam Eder mi? (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 15 Haziran 2017