Kanatsız Kuşlar Dizisi Tuğba Rolü Kimdir? (Seda Türkmen) Bilgileri Resimleri

Yeni dizilerden biri olan ve yaz ekranında yerini alacak olan Kanatsız Kuşlar Dizisinde Tuğba rolü Kimdir? (Seda Türkmen) Bilgileri Resimlerini sizlere buradan sunacağız. Öncelikle dizinin Tuğba karakterini ve bilgilerini sizlerle paylaşacağız sonra da sosyal medya hesaplarını isteyenler için özel olarak yazacağız.

Kanatsız Kuşlar Dizisi Tuğba Kimdir? (Seda Türkmen): 1 Ocak 1986 tarihinde İzmir de doğan oyuncumuz güzelliği ile dikkatleri çekmektedir. Orta öğretimden sonra  eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesindeki Oyunculuk bölümünde bitirmiş ve oyunculuk konusunda özel dersler de almıştır.

Seda Türkmen 2010 yılında Papatyam dizisinde ilk kez rol alarak kendini göstermiştir. Güzel ve başarılı oyuncu daha sonraki yıllarda rol aldığı Fatih Harbiye dizisinde daha çok tanınmıştır. Son olarak ise Mutlu Ol Yeter ve Fox tv de bir süre önce biten Hayatımın Aşkı dizilerinde de rol alarak Kanatsız Kuşlar dizisine ulaşmıştır. Seda Türkmen yeni dizisi Kanatsız Kuşlarda Tuğba karakterini canlandıracak.

Kanatsız Kuşlar Dizisi Tuğba’nında yer aldığı resmi fragman ilk kez dizihaberi.tv de sizlerle olacak. Kanatsız Kuşlar Dizisi Tuğba hakkında merak edilenleri aşağı yazarak bizlere sorabilirsiniz. Kanatsız Kuşlar Tuba kimdir bilgilerimiz şimdilik bu kadar. Dizinin tüm oyuncuları  için Kanatsız Kuşlar Dizi Oyuncuları konumuz hazır..

Kanatsız Kuşlar Dizisi Tuğba Rolü Kimdir? (Seda Türkmen) Bilgileri Resimleri  Seda Türkmen yeni dizisi 2019 2020 Seda Türkmen yeni hangi dizide oynayacak, Seda Türkmen yeni projesi nedir, Seda Türkmen hangi dizide ne zaman kiminle oynayacak bilgileri burada sizlere sunulacak. Seda Türkmen hakkında tüm detaylar burada…

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.