Kanatsız Kuşlar Kemal ve Talat Neden Ayrıldı Çıktı Faik Ergin ve Alper Kut

Kanatsız Kuşlar Kemal ve Talat Neden Ayrıldı Çıktı Faik Ergin ve Alper Kut… Kanatsız Kuşlar dizisi Atv de bir sezondur yayınlanıyor. Reytinglerde başarılı bir grafik izleyen dizi yeni sezonda var mı yok mu soruları akıllara gelirken bazı oyuncular diziye veda etti bile.

Kanatsız Kuşlar dizisi yeni sezon onayını aldı. Yeni sezonda da atv ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kanatsız Kuşlar dizisinde sezon sonuna gelinirken bazı oyuncuların diziden ayrılacağı haberleri geldi. Kanatsız Kuşlar dizisinde Talat ve Kemal rollerine hayat veren iki oyuncunun diziden ayrıldığı kesinleşti.

Kanatsız Kuşlar dizisinde Faik Ergin eşini  kaybetmiş ve hayatını çok sevdiği kızı Asya’ya adamış zengin bir iş adamı rolündeki Kemal’i canlandırıyordu. Kemal’in gizemli bir hayatı vardır. Kemal Nefise ile karşılaşınca gizemli dünyasının sırları da ortaya çıkmaya başladı ve taşlar yerinden oynadı. Ama malesef Kanatsız Kuşlar dizisinin yakışıklı oyuncusu sezon sonuna doğru diziye veda etti.

Kanatsız Kuşlar dizisinde Kemal karakterine can veren Faik Ergin Kimdir? Faik Ergin 1978 doğumlu ve İskenderunludur. İskenderun Anadolu Lisesi ve Libya’da İngiliz Koleji’nde okuduktan sonra lise eğitimini  İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde tamamlamıştır. 2000 senesinde  Best Model of Turkey ile Best Model of Worl yarışmalarıne katılmıştır ve mankenliğe soyunmuştur. Şahika Tekand Studios’a oyunculuk eğitimi almıştır. Bugüne kadar 7 dizi ve 5 sinema filminde rol almıştır.

Kanatsız Kuşlar dizisinden ayrılan diğer oyuncu da Alper Kut. Dizi de Talat karakterine can veriyordu. Talat yıllardır görmediği abisi için mahalleye dönmüştür. Talat gizemli kimliğini saklar herkese iyi biri olarak görünür. Talat Ahmet’in gizemli amcası olmuştu. Ancak malesef oda diziden ayrıldı.

Kanatsız Kuşlar dizisinde Talat karakterine can veren Alper Kut kimdir? 1962 Ankara doğumlu olan oyuncu eğitimini Ankarada tamamlamıştır. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde eğitim alırken tiyatro çalışmalarına başlar ve Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Üniversite sonrasında Bakırköy Devlet Tiyatrosunda çalışan oyuncu Fatmagülün Suçu Ne, Krem, Kahireli Palas, Günahkar ve Kurtlar Vadisi Pusu dizilerinde rol almıştır.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2018