Kanatsız Kuşlar Mine Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri İnstagram Resimleri

Kanatsız Kuşlar dizisi yeni bir oyuncu dahil oluyor. Yeni oyuncunun bilgilerini ve dizideki rolünü sizlerle paylaşmak için konumuzu açtık. Kanatsız Kuşlar dizisine katılan yeni oyuncu Nurgül Yeşilçay’ın yeğeni. Kanatsız Kuşlar dizisi reytingler oldukça başarılı olan ve severek izlenen bir dizi.  Buse Çelik isimli genç ve güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay’ın yeğeni.

Kanatsız Kuşlar dizisi Koliba Filmin yapımcılığını üstlendiği Adnan Güler’in yönettiği ve senaryosunu da Hakan Haksun’un yazdığı dizide oyuncular şu şekilde; Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen. Kanatsız Kuşlar dizisi konusu ve oyuncuları ile de oldukça sevilen bir dizi.

Buse Çelik Kimdir? Çukurova Üniversitesi Sinema Televizyon bölümünde eğitim alan oyuncunun akrabası olan Nurgül Yeşilçay’ın onun en büyük destekçisi olmuştur elbette. Buse Çelik aldığı oyunculuk eğitiminin ardından da Kanatsız Kuşlar dizisine dahil oluyor. Kanatsız Kuşlar’a Mine rolüyle katılacak olan oyuncunun diğer bilgilerinide sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Kanatsız Kuşlar dizisi 22 Şubat perşembe akşamı 35. bölümü ile ekranlara gelecektir.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.