Kanatsız Kuşlar Mine rolü (Buse Çelik) Hakkında Bilgiler Resimler

Atv ekranlarında perşembe akşamları devam eden ve soluksuz izlenen dizilerden birisi olan Kanatsız Kuşlar dizisinde olaylar oldukça hızlı akmaya ve gelişmeye başladı. Kanatsız Kuşlar Mine Kimdir? (Buse çelik) Hakkında Bilgiler Resimleri instagram adresini sizlerle paylaşmaya çalışacağız bu içeriğimizde. Sevilen dizi kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor her hafta yeni oyuncularla.

Diziye son giren de Mine karakteri oldu. Kanatsız Kuşlar Mine Kimdir?  öncelikle bu soruya bakalım. Yaz sezonundan beri atv ekranlarında büyük bir ilgiyle izlenen Kanatsız Kuşlar’ın kadrosuna genç ve güzel bir oyuncu daha katıldı. Dizide Mine karakteriyle izleyici karşısına çıkacak olan oyuncumuzun gerçek adı Buse Çelik olan oyuncu aynı zamanda yine bir oyuncu olan Nurgül Yeşilçay’ın yeğenidir.

Aslında Tiyatro ile ilgilenen Buse Çelik Nurgül Yeşilçay’dan aldığı destekle oyunculuk kariyerine ilk adımını atmıştır ve Kanatsız Kuşlarda Mine rolü ile diziye girmiştir. Buse Çelik Kanatsız Kuşlar dizisinin 22 şubat perşembe akşamı yayınlanacak olan 35. bölümde yer alacak. Kanatsız Kuşlar Mine hakkında çok fazla detaylı bilgiler olmasa da kısaca bilgi vermek gerekir ise Kanatsız Kuşlar Mine rolündeki Buse Çelik Kimdir?

Buse Çelik 1994 yılında Ankara’da doğmuştur.  Akdeniz Üniversitesi Sanat Tarihi bölümünden başarılı şekilde mezun olan güzel ve genç oyuncunun hayali dizi oyunculuğudur. Çukurova Üniversitesi’nde Sinema televizyon eğitimi almaktadır. Oyunculuk ve tiyatro konusunda kendisini geliştirmek isteyen güzel oyuncu bisiklete binmeyi, paten kaymayı ve ud çalmayı çok sevmektedir. Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay’ın yeğeni olarak da bilinmektedir. Kanatsız Kuşlar Mine rolünü oynayan Buse Çelik

Kanatsız Kuşlar Mine rolü (Buse Çelik) Hakkında Bilgiler Resimleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Şubat 2018