Kanatsız Kuşlar Nefise Ölecek Mi Diziden Çıkacak Mı 15 Şubat

 Kanatsız Kuşlar Nefise Ölecek Mi Diziden Çıkacak Mı 15 Şubat… Kanatsız Kuşlar dizisi yeni bölümünde Nefise ölecek mi? Tuğba Nefise’yi öldürüp Muzaffer’den ayırmaya kararlı. Bunu başarabilecek mi? Tuğba Nefise nin evini basıyor ve benzin döküp yakmaya kalkışıyor.

Kanatsız Kuşlar dizisi Koliba Film’in yapımcılığında ve Hakan Haksun’un kaleminde Atv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kanatsız Kuşlar dizisi Ümit Kantarcılar, Melis Tüzüngüç, Ahmet Varlı ve Seda Türkmen’in başarılı oyunculukları ile her hafta reytinglere ilk sıradan giriş yapıyor. Deniz Bolışık’ta dizinin başrol oyuncusu Nefise’yi canlandırıyor.

Kanatsız Kuşlar dizisi 34. bölüm de Tuba Nefise ile hesaplaşmak için Nefise’nin evine gidiyor. Nefise’yle tartışıyor ve ardından onu bayıltıyor spreyle. Kanatsız Kuşlar da Tuba amacına ulaşacak mı? Nefise bu evde yanarak ölecek mi? Kanatsız Kuşlar dizisi Nefise ölecek mi diziden ayrılacak mı? Nefise’yi canlandıran Deniz Bolışık kimdir, bilgileri sizlerle…

Deniz Bolışık Kimdir? Daha önce hangi dizilerde oynadı? 1982 Ankara doğumludur. Hacettepe’de konservatuar bölümü oyunculuk okudu. Kanatsız Kuşlar dizisinden önce rol aldığı diziler Hisarbuselik, Aşkın Bedeli, Kırlangıç Fırtınası dizilerinde oynadı.
https://www.youtube.com/watch?v=dre_U64WT_E

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Şubat 2018