Kapanmadan Kazan 26 Haziran Neden Yok ? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak ?

Alp Kırşan’ın sunumu ile çarşamba akşamları izlediğimiz Kapanmadan Kazan 26 haziran neden yok yayınlanmıyor ? Program yayından kaldırıldı mı bitti mi telaş konusu oldu. İyi izlenme oranları yakalamış olan Kapanmadan Kazan neden günü değişti yeni bölüm ne zaman hangi gün yayınlanacak ?

Kapanmadan Kazan 26 haziran neden yok yayınlanmıyor ?

TV8 kanalında Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışma programının sunucusu olarak ünlenen Alp Kırşan, Acun Ilıcalı’nın en yakın arkadaşı olmayı başardı. Bu başarı onu Dominik Adası’ndaki Survivor’ı sunmaya kadar götürme şansı verdi. Ancak bu birliktelik çok uzun sürmedi. Nedeni açıklanmayan şekilde Alp Kırşan TV8 ile bağlarını koparttı. Ekranlardan bir yıl kadar uzak kalan sempatik sunucu flaş karara imza attı. Çok yakın arkadaşının kanalı TV8 yerine Star Tv ile anlaşma yaptı. Kapanmadan Kazan yarışma programı ile çarşamba günlerinin reyting ustası olmayı başardı. Bu gün ise Alp Kırşan’ı izlemek için Star Tv’yi açanlar Kapanmadan Kazan 26 haziran neden yok yayınlanmıyor program bitti mi günü mü değişti merak içerisinde telaş yaptı.

Kapanmadan Kazan 26 Haziran Neden Yok ? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak ?

Kapanmadan Kazan neden günü değişti yeni bölüm ne zaman hangi gün yayınlanacak

Yarışmacıların eşleri ile katıldığı eğlenceli yarışma programının günü değişti. Star Tv’nin yaz dizileri başlaması nedeni ile eğlence programını hafta sonuna alma kararı aldı. Hafta sonları yarışma programlarının ve eğlencelerin daha çok reyting getireceğine inandıkları için Kapanmadan Kazan 26 haziran günü yayınlanmayacak. Ancak 29 Haziran 2019 günü Kapanmadan Kazan yeni bölümü ile yine aynı saatinde ekranlarda olacak. Alp Kırşan’ı izlemek istiyorsanız artık Survivor’un dokunulmazlık oyununu yayınladığı cumartesi günü için seçim yapmanız gerekiyor. Siz ce Kapanmadan Kazan reytingleri Survivor’u geçebilir mi? İki yakın arkadaş şuan birbirlerine karşı reyting savaşı veriyor.

Kapanmadan Kazan neden günü değişti yeni bölüm ne zaman hangi gün yayınlanacak

Siz de yarışmacı olmak isterseniz Kapanmadan Kazan başvuru formu içeren konumuzu itina ile okumanızı tavsiye ederiz. Alp Kırşan’ın eğlence programı Kapanmadan Kazan 26 haziran neden yok program bitti mi yayından neden kaldırıldı diye hemen panik yapmayın. Sadece bundan sonra cumartesi günleri ekranlarda olacak. Dünyada birçok ülkede yayınlanan beğenilen yarışma programının Türkiye’ye uyarlanmasıdır. Yarışmanın yeni günü cumartesi için yorumlarınızı bekliyoruz.

Kapanmadan Kazan 26 haziran neden yok yayından kaldırıldı mı
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Haziran 2019