Kapanmadan Kazan Sunucusu Açelya Kartal Kimdir Kaç Yaşındadır Sevgilisi Kim

Ekranların yeni yarışma programı Kapanmadan Kazan Sunucusu Açelya Kartal kimdir kaç yaşında ? Güzel sunucunun sevgilisi kim instagram hesabı ve hayatına dair tüm bilgileri. Alp Kırşan’ın yarışma programındaki sunucu kim merak ediliyor.

2013 yılında Oktay Kaynarca’nın sunduğu yarışma programı Alp Kırşan sunumu ile devam ederken Kapanmadan Kazan sunucusu Açelya kimdir çok merak edildi. Güzelliği ile dikkatleri çekerken internet sitelerinde aranan Açelya Kartal’ın kim olduğunu geçmişi ve özel hayatı ile birlikte sizin için araştırdık.

Kapanmadan Kazan Sunucusu Açelya Kartal Kimdir Kaç Yaşındadır Sevgilisi Kim

Kendisini Kanal D’nin yarışma programı Macera Gemisi’ni sunduğu zamanlarda tanıdık. Dünyaca kendisini tescillemiş Miss Exclusive of the World yarışmasında üçüncü olmayı başarmış bir isimdir. Ankara Başkten Üniversitesi’nde aldığı diksiyon eğitimi ile sunuculuğun önünü açmıştır. Güzelliğini manken annesi İnci Kartal’dan almıştır. New York Film Academy’de profesyonel oyunculuk eğitimi aldıktan sonra medya dünyasına hızlı giriş yapan isimlerden oldu. Asıl mesleğinin annesi gibi modellik olduğunu ancak oyunculuk eğitimi alarak dizi ve film projeleri için hazır olduğunu her zaman dile getirmişti. Yapımcıların her zaman aklında olan güzel Kapanmadan Kazan sunucusu olmayı kabul etti.

Kapanmadan Kazan Sunucusu Açelya Nerede Oynuyordu ?

Kendisini en iyi tanıdığımız dizi Adını Feriha Koydum ile oldu. Daha çok sunuculuk üzerine deneyimleri olan güzel Macera Gemisi adlı programı sunuyordu. Defilelerde sık sık markaların tercih edilen isimlerindendir. 29 Ekim 1992 yılında doğmuş 27 yaşındadır. Alp Kırşan ile Kapanmadan Kazan Sunucusu olmaktan çok memnun olduğunu her zaman dile getiriyor. İş saatleri dışında da sosyal medya hesaplarındaki paylaşımlardan ne kadar mutlu bir işi olduğunu anlıyoruz. Acun Medya’nın en önemli yüzlerinden olan Alp Kırşan’ın TV8’den ayrılıp Star Tv için yarışma programı yapması da Acun ile olan ilişkisine imza atmış oldu.

Kapanmadan Kazan Sunucusu Açelya Nerede Oynuyordu

Açelya Kartal’ın sevgilisi kimdir?

Kalbinin dolu olmaması imkansız olan ancak bir sır gibi sakladığı erkek arkadaşının kim olduğu bilgisine henüz ulaşamadık. Hem röportajlarında hem sosyal medya hesaplarında sevgilisinin kim olduğunu her zaman saklamaktadır. Güzel sunucuyu instagramda takip etmek onun ile iletişime girmek isterseniz @acelyakartal tagı ile kendisine ulaşabilirsiniz. 46 bin takipçisi bulunan güzel manken 333 tagı takip etmektedir. Kapanmadan Kazan Sunucusu kimdir eksik ve merak ettiğiniz bilgileri bize yorumlar kısmından gönderiniz.

Açelya Kartal Sevgilisi Kimdir

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.