Kapanmadan Kazan Yarışması Sunucusu Alp Kırşan Başvuru ve Detaylar

Kapanmadan Kazan Yarışması Sunucusu Alp Kırşan Başvuru ve Detaylar

Star TV’nin yeni yarışması Kapanmadan Kazan başlıyor, daha önce ATV de olan ve bir süre yayınlanan ve sonrasında reyting kurbanı olan Kapanmadan Kazan haziran ayında yeni kanalı ve yeni sunucusu hepimizin ACUN medya dan tanıdığı Alp Kırşan’ın sunumuyla başlıyor. Alp’in Kapanmadan Kazanı çok başarılı sunacağından hiç şüphemiz yok.

 BloomMedya nın hazırladığı Kapanmadan kazan 5 Haziran da Star TV de başlayacak, Yarışmanın sunucu ALP Kırşan ailesine vakit ayıramadığı için Survivor ekibinden ayrılmış ve ayrılmasının sebebini yeni doğan bebeğine zaman ayıramaması olarak açıklamıştı.

İzmir’li Alp Kırşanın sunuculuğunu hepimiz Acun Medya daki sunduğu reklam ve programlardan gayet iyi biliyoruz. Kapanmadan Kazan yarışması için de süper bir seçim olan Kapanmadan da Metin Serezliyi aratmayacak gibi gözüküyor.

1979 Doğumlu olan ünlü sunucu Alp Kırşan şuan ki tanınmışlığı kolay kazanmadı bir çok dizi film ve sunuculuğun arkasında başarılar ve başarısızlıklar var, Alp Kırşan daha önce 2011 Yılında Akasya Durağında, Avanak Kuzenler filminde, Çılgın Dershane gibi projeler ile bizlere kendini sevdirtti. Daha önce de Buzda Dans yarışmasına katılan ALP Kırşan’ı bizler Survivor dan tanıdık ve sevdik.

Star TV de başlayacak olan yeni yarışma Kapanmadan Kazan 5 Haziran da ekranlarda olmaya hazırlanıyor. Yarışma detayları geldikçe sizleri bilgilendireceğiz ve 2019 Kapanmadan kazan yarışmasına nasıl katılınır nereden başvuru yapılır tüm detayları sizinle paylaşacağız bizi takip etmeye devam edin.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kapanmadan Kazan Yarışması Sunucusu Alp Kırşan Başvuru ve Detaylar (5 Yorum)

Eklenme Tarihi: 1 Mayıs 2019