Karaca Home 2019 Yeniyıl Reklam Filmi Yabancı Şarkı Sözleri Kim Söylüyor

Karaca Home 2019 Yeniyıl Reklam Filmi Yabancı Şarkı Sözleri Kim Söylüyor diye merak edenler için bu Karaca reklamını sizlerle paylaşmak istedik. Karaca Home yılbaşı için hazırladığı 2019 Yeniyıl Reklam Filminde çalan yabancı sanatçının söylediği Yabancı Şarkı nedir Sözleri Kim Söylüyor diye merak edenlere yanıt vereceğiz.

Karaca Home 2019 Yeniyıl Reklam Filmi Yabancı Şarkı Sözleri Kim SöylüyorKaraca Home 2019 Yeniyıl Reklam Filmi Yabancı Şarkı

Karaca Home 2019 Yeniyıl Reklam Filmi Yabancı Şarkıyı kimin söylediğini merak edenler olabilir. 2019 Karaca Home reklamı önelikle çok güzel olmuş, İnce düşünülmüş, yakıştırılmış, özenle seçilmiş, keyifle kullanılacak ve anlamı yıllarca eskimeyecek diğer tüm hediyelerle… Her anı kutlama gibi geçen bir 2019 için siz de yeni yıl hediyelerinizi Karaca’dan seçin sloganıyla yola 2019 mesajını bu güzel video ile paylaştı Karaca Home..

Karaca Home 2019 Yeniyıl Reklam Filmi Yabancı Şarkı Sözleri Kim Söylüyor hangi sanatçı diyenler için hemen bilgi vereceğiz. Sizlerde merak ettiğiniz Karaca Home 2019 Yeniyıl reklamının şarkısı Reklam Filmi yılbaşı için hazırlanmış Yabancı Şarkıyla çıkan Karaca 2019 reklam müziği ve Sözleri ile Karaca Home 2019 şarkısını Kim Söylüyor buradan duyuracağız. Sizlerde yorum kısmına yazabilirsiniz..

Karaca reklamında çalan şarkının The Strokes “You Talk Way Too Much” olduğu söyleniyor. Ancak bu videodaki şarkı daha hareketli. Ben pek benzetemedim. Bir diğer olasılıkta videodaki şarkının reklama özel yapıldığı yönünde. Çünkü şarkıyı dinletince şarkının adını söyleyen program ile şarkının adı bulunamadı diyor.

Karaca reklamının şarkısını dinlemek için dönüştürücü ile bu videoyu mp3 formatında dinleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=iKGK_01N1xk

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.