Karagül ve Lale Devri Dizilerinin Tekrarları Sony Channelda Hangi Gün Saat Kaçta

Sevilerek izlenen ve rekorlara imza atan iki yapım Sony channelde ekrana gelmeye başlıyor. ‘Karagül’ ve ‘Lale Devri’ dizilerini severlere müjde, her iki dizimiz de Tekrarlarıyla Sony Channel’da sevenleri ile yeniden buluşacak. Peki asıl merak edilen Karagül ve Lale Devri Dizilerinin Tekrarları Sony Channelda Hangi Gün Saat Kaçta yayınlanacak bunu sizlerle paylaşacağız..

Lale Devri Dizisi Tekrarları Sony Channelda Hangi Gün Saat Kaçta? Lale devrinin Yapımcılığını Avşar Film’in üstlendiğini ”Lale Devri” 4 aralık 2017 pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 17.00’de Sony Channel’da izleyiciyle buluşacak. Tolgahan Sayışman, Selen Soyder, Kenan Bal gibi önemli oyuncuları buluşturan dizi oldukça sevilmiş ve tutulmuştu Fox tv de yayınlandığı dönemde.

Fox tv de efsane olan bir diğer dizide Karagül.. Ece Uslu, Mesut Akusta ve Şerif Sezer’in baş rollerini paylaştığı Fox TV’de yayınlanan uzun ömürlü olup 3 sezon rekorlar kıran dizi yeniden sevenleri ile buluşuyor bu kez adresi Sony channel oldu. Yapımcılığını Avşar Film’in üstlendiği ”Karagül” 4 Aralık 2017 pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 18.30’da Sony Channel’da izleyiciyle buluşacak.

Karagül ve Lale Devri Dizilerinin Tekrarları eğer tutulup izlenirse diğer dizilerinde Sony kanalında tekrarlarının yayınlanabileceği konuşuluyor. A2 kanalında Atv de ekrana gelmiş eski diziler yayınlanmaya devam ediyor. Fox tv de Sony channeli kendi küçük kardeşi gibi görüp eski dizilerini paylaşıyor. Bakalım Karagül ve Lale Devri Dizilerinin Tekrar bölümleri tutulacak mı izlenmeye devam edecek mi izleyip göreceğiz..

Sizlerde Karagül ve Lale Devri Dizilerinin Tekrarlarını yeniden izlenip izlenmeyeceği konusundaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Tüm yorumcularımıza şimdiden teşekkür ederiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Karagül ve Lale Devri Dizilerinin Tekrarları Sony Channelda Hangi Gün Saat Kaçta (18 Yorum)

  1. Lale devri kaldirildinmi tekrari anlalamadim her aksam izliyoduk bi aksam actim sati degismis yeni saatinde actim yok severek izliyorduk oysaki

  2. Izliyodum her gun bi saatini degistirdiniz.simdi kacta ciktigini bilmiyorum cikiyomu onuda bilmiyorum.

  3. Neden lale devrinin saatini değiştiriyorsunuz nezaman olsun da tarih olarak 20017 onyedi olarak yazmışsın iz lütfen eski saatine alin

Eklenme Tarihi: 2 Aralık 2017