Kardeş Çocukları Berkay Hardal Kimdir? Kaç yaşındadır? Kardeş çocukları Savaş ( Berkay Hardal ) kimdir ?

Kardeş Çocukları Berkay Hardal Kimdir? Kaç yaşındadır? Kardeş çocukları Savaş ( Berkay Hardal ) kimdir ?

Star Tv nin sevilen dizisi Kardeş Çocukları dizisine 16. bölümde katılacak olan Berkay Hardal Savaş karakterini canlandıracak Yıldırım Saner ( Mehmet Aslantuğ) Savaşı kendi çocuğu sanacak! Peki bu Kardeş Çocukları Savaş ( Berkay Hardal) kimdir?

Berkay Hardal dahada eskilerden bir evlilik teklifi ile gündeme gelmişti..
Berkay Hardal hakkındaki bilgiler şimdiden araştırılmaya başlandı. Berkay Hardal kimdir, kaç yaşındadır?soruları merak ediliyor. Berkay Hardal 2018 yıllarının başında çok ilginç bir evlilik teklifiyle gündeme gelmişti. Ünlü oyuncunun Arabistanlı seveni Ayşe isimli bayan Karaköy’de bir binayı yakışıklı oyuncunun fotoğrafıyla kaplayarak evlilik teklifi etmişti.

Yakışıklı oyuncu Berkay Hardal Kardeş Çocukları dizisine dahil oldu. Peki ya Berkay Hardal kimdir kaç yaşındadır burcu nedir daha önce hangi dizilerde rol almıştır?

Star TV’de yayınlanan Kardeş Çocukları dizisinde Volkan karakterini oynayan Furkan Andıç geçtiğimiz pazar  ekrana gelen bölümle diziye veda etmişti. 26 Mayıs’ta yayınlanacak olan 17. bölümünde sezon finali yapacak  dizinin kadrosuna, İstanbullu Gelin dizisi ile tanıdığımız ‘Meleklerin Aşkı’ dizisinde başrol oyuncusu Berkay Hardal dahil oldu.

 

 

Berkay Hardal Kimdir? Kaç yaşındadır? Burcu nedir? Kaç kilodur? boyu kaçtır?

Hardal’ın 1.78 boyunda 72 kilodadır burcu akreptir. 1996 kasım 18 doğumlu olan Berkay Hardal İstanbul’da doğmuştur. Berkay Hardal’ı İstanbullu Gelin dizisinden hatırlıyoruz. 2017 yılında İstanbul’lu Gelin  Murat karakteriyle v 2018 yılında ise Meleklerin  Aşkı dizisinde Yağmur karakteri ile rol almıştır. Aslen Manisa’lıdır Trakya Üniversitesinden mezun olmuştur. Özcan Deniz ve Aslı Enver ile birlikte ilk oyunculuk deneyimini kazanmıştır. Berkay Hardal ile ilgili tüm detaylar haberimizin devamında……

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.