Kardeş Çocukları Dizisi Final Yaptı!

Kardeş Çocukları dizisi final yaptı! Başrollerini Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu ve Afra Saraçoğlu’nun paylaştığı dizi izleyiciye 8 Ekim’de yayınlanan 21. bölümüyle veda etti. Bu final izleyicilerin aklında pek çok soru işareti bıraktı. Kardeş Çocukları neden final yaptı? Final bölümünde neler oldu?

Kardeş Çocukları Final Yaptı

Kardeş Çocukları Neden Final Yaptı?

Kardeş Çocukları dizisi geçen sezonda reyting sıralamasında gayet başarılıydı. Bu da yeni sezon için çok büyük bir etkendi. Fakat yeni sezonda dizinin yeni rakipleri de vardı. Kardeş Çocukları ise bu rakipleri ile baş edemedi. Geçen sezonda reytinglerde ilk üçte olan dizi bu sezon istenilen başarıyı elde edemedi. Star Tv bu düşüşler yüzünden diziyi bitirme kararı aldı.

Kardeş Çocukları

Kardeş Çocuklarının Final Bölümünde Neler Oldu?

Yıldırım’ın Ümran’a yaptığı evlilik teklifi Hayat ve Umay’da şok etkisi yarattı. Hayat annesine olan tüm kırgınlık ve üzüntü ile Savaş’a gitti. Umay’ın dengesi Ümran’ın evlilik teklifi ve kızı yüzünden bozuldu. Adnan, yalıda verilen yemekteki bütün olayları takip etti ve dikkatini Umay’dan alıp Ümran’a verdi. Umay ise Reşat’ın, Hayat ve Yıldırım’la ilgili gizli tuttuğu düşüncelerinden habersizdi. Umay, Yıldırım ve Ümran’ın evliliğini engellemek için harekete geçti. Hayat, Savaş’a karşı olan duygularından emin değildi fakat Savaş, Hayat için gözünü karartmıştı. Ümran, ortağı olmak zorunda bırakılan yalanların ağırlığı altında ezilirken Yıldırım’a istediği cevabı veremedi. Baba ve kızını kavuşturmak konusundaki umudunu giderek daha da kaybetti. Ümran’ın hiçbir umudu kalmamışken kadere doğru çevrilen yolun bütün sıkıntıları aşacağından habersizdi.

kardeş çocukları

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Mart 2019