Kardeş Çocukları Dizisi Erken Final mi Yapacak Bitecek mi?

Kardeş Çocukları dizisi final tarihi belli oldu haberimizin devamında…

Kardeş Çocukları dizisi erken final yapar mı kaçıncı bölümde bitecek? Bu merak edilen sorulara cevap vermek ve Kardeş Çocukları dizisi ile ilgili son reyting oranlarından yola çıkarak dizinin kaç bölüm süreceğini, niye ne zaman final yapacağını ve erken final yapıp yapmaması hakkındaki son gelişmeleri sizlere duyurmak istedik. Kardeş Çocukları dizisinin yeni gelişmelerine haberdar etmek için bu konuyu açmış bulunuyorum.

Star TV ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Kardeş Çocukları dizisi beklentilerin üzerinde bir performans göstererek pazar günleri Savaşçı dizisi ile birlikte reytinglerde zirvede yer almaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta 5,64 Total reyting oranı ile reyting listesinde 3. sırada yer alan ve Savaşçı dizisinden hemen sonra gelen Kardeş Çocukları dizisinin oldukça iyi gittiğini reytinglerdeki beklentinin üzerine çıktığını de gelecek sezon için oldukça ümit verici olduğunu bir kez daha belirtelim.

Dizilerin neden erken final yaptıklarına niçin kısa sürede gözden düştüklerini kısaca belirterek Kardeş Çocukları dizisini bekleyen erken final tehlikesini de gözden kaçırmamak gerektiğini düşünüyorum. Kardeş Çocukları dizisi şimdilik reytinglerde oldukça iyi gidiyor olabilir. Ancak pazar gününe yeni gelecek iyi bir dizinin Kardeş Çocukları dizisinin reytinglerini altüst edeceğini ve dizinin bir anda erken final potasına girecek dizilerden biri olduğunu belirtmemiz de fayda var. Bir örnekle bu durumu daha iyi açıklayabiliriz.

Cuma günleri yayınlanan Gülperi dizisi oldukça yüksek reytingler alıyor ve reyting listesinde Arka Sokaklar’dan sonra ikinci sırada yer alıyordu. 6 ve 7 civarındaki Total reytingler ile 2. sezon için oldukça ümitli olan Gülperi dizisi geçtiğimiz hafta büyük bir şok yaşadı ve hiç tahmin etmediği reyting oranları düştü. Sebebi ise cuma günü yeni başlayan Hercai isimli dizi. Atv ekranlarında yayınlanan Hercai dizisi Gülperi dizisinin seyircilerini büyük oranda çekerek dizinin almış olduğu 6-7 oranlarındaki Total reytingden bir anda 3 Total reytinge düşmesine neden oldu. Buradan anlayacağımız üzere dizilerin gelecek haftalarda nasıl bir reyting olacağı hiç belli olmuyor. Kardeş Çocukları dizisi de şimdilik iyi gidebilir ancak yeni dizilerden birisi tutulursa bir anda Kardeş Çocukları dizisinin reytingleri altüst olabilir ve çok beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir.

YENİ HABER >>>  Dünya'da ve Türkiye'de Çernobil Faciasının Etkileri

Bu nedenle Kardeş Çocukları dizisinin erken final yapıp yapmayacağı şimdilik belli olmasa da gelecek haftalarda pazar günü ekrana gelecek yeni dizilerden birisi Kardeş Çocukları dizisine büyük bir darbe vurabilir. Yukarıdaki örnekte Gülperi dizisinde açıklamaya çalıştığımız gibi yeni dizilerin tutması zor olsada bazen çok iyi tutup izleyiciyi kendisine çekebiliyor ve diğer diziler mecburen çok düşük reytinglerle yetinmek zorunda kalıyor. Kardeş Çocukları dizisi erken final yapar mı sorusuna bir kez daha şimdilik öyle bir durum yok ama gelecek haftalarda nasıl bir tablo ortaya çıkar emin konuşamıyoruz.

Kardeş Çocukları dizisinin 9. bölümü 24 Mart pazar akşamı Star TV’de ekrana gelirken yeni bölümü 31 Mart pazar akşamı Star TV’de 10. bölüm ile ekrana gelecek. Diziler final veya sezon finali kararına genellikle mayıs ayında karar veriyor ve kanallar ona göre program yapıyor. Kardeş Çocukları şimdilik aldığı reytingler ile oldukça iyi gitse de mayıs ayına kadar neler yaşanacak nasıl değişmeler olacak bu 2 ay içerisinde izleyip göreceğiz. Kardeş Çocukları dizisi erken final yaparsa bu konumuzu güncelleyerek sizlere ayrıca duyuru yapacağız. Sizler de Kardeş Çocukları dizisinin erken final olup olmaması hakkındaki yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız teşekkürler. 26 Mayıs pazar Kardeş Çocukları dizisi Final sezonu ile ekranlarımıza gelecek. Eylük ayında Kardeş Çocukları dizisi yeni sezonu ile tekrar yayınlanacak..

Kardeş çocukları sezon finali fragmanı….


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Mart 2019