Kardeş Çocukları Dizisi Haberleri Konusu Oyuncuları Özeti

Kardeş Çocukları Dizisi Haberleri Konusu Oyuncuları Özeti… Kardeş Çocukları başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Afra Saraçoğlu, Murat Daltaban, Alara Turan, Engin Alkan, Evrim Doğan, Elif Çakman, Handan Yıldırım, Batuhan Ekşi, Nilay Erdönmez  yer alıyor.

Kardeş Çocukları dizisi için hazırlıklar yapılıyor. Daha önce bir çok dizi de imzası bulunan Gold Film şimdi de Kardeş Çocukları dizisini ekrana getirecek. Gold Film daha önce Haziran Gecesi,Büyük Yalan,Hanımın Çiftliği, İffet , No.309, Erkenci Kuş,Darısı Başımıza gibi dizilerin yapımcısı.. Bu yapımların hepsi de çok beğenilen ve izlenilen diziler oldu.Kardeş Çocukları 27 Ocak Pazar star tv de

Kardeş Çocukları dizisi için başrol görüşmeleri devam ediyor. Başrollerinde Mehmet Aslantuğ ve Ayça Bingöl’ün yer aldığı,senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı “Kardeş Çocukları” dizisini yönetmesi için son olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yönetmenliğini yapan Faruk Teber ile görüşüldüğü ortaya çıktı. Kardeş Çocukları dizisine ilk olarak erkek başrol olarak Erkan Petekkaya düşünüldü. Erkan Petekkaya’nın kararı olumsuz oldu. Kardeş Çocukları dizisi kadın başrol için Ayça Bingöl kararı kesinleşti.  Kardeş Çocukları başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Afra Saraçoğlu, Murat Daltaban, Alara Turan, Engin Alkan, Evrim Doğan, Elif Çakman, Handan Yıldırım, Batuhan Ekşi, Nilay Erdönmez  yer alıyor.

Kardeş Çocukları Dizisi Oyuncuları Kimler?

1- Mehmet Aslantuğ – Kardeş Çocukları Dizisi Baş Rolünde

Kardeş Çocukları dizisinin baş rol oyuncusu Mehmet Aslantuğ 25 Eylül 1961 tarihinde Karadeniz ili olan Samsun’da dünyaya geldi. Oyunculuğa, öğrencilik yıllarında merakıyla ilgi duymasıyla ve tiyatro ile başladı. İstanbulda İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nü oyunculuk sevgisi sebebiyle yarım bıraktı. 1992 yılında ise kendi oyunculuk ve dizi yapımcılığı şirketini kurdu.

Mehmet Aslantuğ Kardeş Çocukları dizisi başrol oyuncusu

1996’da yine kendisi gibi oyuncu olan ve Türkiye güzellerinden birisi olan Arzum Onan’la evlendi. Sayısız dizi ve filmde oynadı. Mehmet Aslantuğ ve Ayça Bingöl başrolünde olacakları Kardeş Çocukları dizisi ile 2018-2019 yeni sezonunda ekranda olacaklar.. Mehmet Aslantuğ’un son dizisi Kardeş Çocuklarındaki karakteri belli olunca ekleyeceğiz buraya..

2- Ayça Bingöl- Kardeş Çocukları Dizisi Kadın Baş Rol Oyuncusu

Ayça Bingöl 16 Ocak 1975 tarihinde İstanbul ilimizde doğmuş olan başarılı ve güzel oyuncu 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü`nü bitirmiştir. Bir çok reklam filminde, sinema ve dizilerde rol almış olan Ayça Bingöl oyunculuk başarılarıyla bir çok dizinin başrolünde oynamıştır..
Ayça Bingöl Kardeş Çocukları Dizisi Kadın Baş Rol

Özellikle Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisindeki Cemile rolü ile hafızalara kazınmış bir oyunculuk sunan Ayça bingöl devamında Benim Adım Gültepe dizisindeki Gülümser karakteri ile ekrana gelmiştir.. 2016 yılında Babam ve Ailesi dizisi ise son dizisi olmuştur. Ayça Bingöl yeni sezonda Kardeş Çocukları dizisinde Mehmet Aslantuğ ile baş rolleri paylaşacak..

Kardeş Çocukları dizisi oyuncu seçmeleri devam ediyor. Dizi ile ilgili yapımcısı haricinde başka bir açıklama yapılmadı. Kardeş Çocukları dizisinin konusu ne? Kardeş Çocukları dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Kardeş Çocukları dizisi oyuncuları kimler olacak? Kardeş Çocukları dizisi ile ilgili yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Gold Film’den yeni bir dizinin hazırlıklarını başladığı haberi yayınlandı. Kardeş Çocukları ismiyle ekranlara gelecek olan yeni dizisinin erkek başrol oyuncusu Mehmet Aslantuğ oldu. Mehmet Aslantuğ Kimdir: 25 Eylül 1961 yılında Ordu’nun Çarşamba ilçesinde dünyaya gelmiştir. 1996 yılında kendisi gibi oyuncu olan Arzum Onan ile evlendi. İlk dizisi olan Sıcak Saatler dizisi oldu. Sonrasında ise Bir İstanbul Masalı, Hanımın Çiftliği, Racon: Ailem İçin ve son olarak da Gecenin Kraliçesi dizisinde rol almıştır.
Kardeş Çocukları Dizisi oyuncuları mehmet aslantug

Kardeş Çocukları Dizisine Yeni Katılan Oyuncular

Usta oyuncu Mehmet Aslantuğ’un başrolünde yer alacağı Gold Film imzalı Kardeş Çocukları dizisinin kadrosuna, ünlü oyuncu Ayça Bingöl de katıldı. Sırma Yanık’ın senaryosunu yazdığı ‘Kardeş Çocukları’ dizisinin kadrosunda Ayça Bingöl de yer alacak. Dizi için Ebru Özkan’a da teklif gittiği gündeme gelmişti. Ancak son gelen haberlere göre Ebru Özkan Ay Yapım’la görüşüyor.
Kardeş Çocukları Dizisine Yeni Katılan Oyuncular

Ebru Özkan da Kardeş Çocukları Dizisine Yeni Katılan Oyuncular arasına katılırsa oldukça zengin bir dizi kadrosu bizleri bekliyor olacak. Hanımın Çiftliği ve Paramparça dizileriyle şöhrete kavuşan Ebru Özkan’ın yeni projesi için hangi yapım şirketiyle görüştüğü belli oldu. Ünlü oyuncunun Ay Yapım ile görüşme halinde olduğu ve anlaşma sağlanırsa KArdeş Çocukları dizisinde rol alacağı ortaya çıktı.

Furkan Andıç Kardeş Çocukları Dizisinde

Başrollerinde Mehmet Aslantuğ ve Ayça Bingöl’ün yer aldığı,yönetmenliğini Faruk Teber’in üstleneceği,senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı “Kardeş Çocukları” dizisine son olarak Meryem dizisinde rol alan Furkan Andıç dahil oldu. Furkan Andıç Kardeş Çocukları dizisinde hangi rolde oynayacağı henüz kesinleşmedi.

Furkan Andıç Kardeş Çocukları Dizisinde

Furkan Andıç Kimdir? Furkan Andıç 4 Nisan 1990 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Furkan Andıç, İlkokulu ve liseyi Ataşehir’de okudu. 2007 yılında liseden mezun olduktan sonra Ukrayna’ya gitti. Bilgi Üniversitesi’nde Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde okuyan yakışıklı oyuncu 2011 yılında Umutsuz Ev Kadınları, 2014 yılında Kaçak Gelinler, 2015 yılında ATV’de yayınlanan Kırgın Çiçekler, 2016 yılında Kanal D’de yayınlanan Tatlı intikam ve 2017 de Kanal D de ekrana gelen Meryem dizisinde Savaş karakterini oynamıştır. Çukur dizisinde oynayan Dilan Çiçek Deniz ile sevgilidir.

Yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği dizinin başrollerinde; Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Afra Saraçoğlu, Murat Daltaban, Alara Turan, Engin Alkan, Evrim Doğan, Elif Çakman, Handan Yıldırım, Batuhan Ekşi, Nilay Erdönmez  yer alıyor.Kardeş Çocukları afra saracoglu

Kardeş Çocukları Dizisinin konusu nedir? Ümran ve biricik kızı Hayat, adını kömür karasından alan Karalılar köyünde yaşayan sıradan bir anne kızdır. Derme çatma yuvalarına sığdırdıkları küçük mutlulukları, ailenin hastalıklı bir ruha sahip reisi Cemal’in gölgesindedir. Ümran, kızını kocasının eziyetlerinden korumak için kanatlarının arasından ayırmaz ama kolu kanadı geçmişten gelen ölümsüz bir sırla kırıktır. Hiçbir sır tek kişilik değildir. Ümran’ın hayatına damga vuran sırrın bir ucu, sıra dışı kimliğiyle adını dünyaya duyurmuş başarılı kalp cerrahı Yıldırım Saner’e, diğer ucu ise İstanbul cemiyetinin iddialı ‘’sosyetik güzeli’’ Umay Karay’a çıkar. Kardeş Çocukları Dizisinin konusu nedir

Kendini baştan yaratmış, güçlü evliliğiyle, geçmişini bir kalemde silip atmış olan Umay, soyadını alıp sınıf atladığı güçlü kocası Reşat ve kızları Hayal’le hayallerindeki hayatı yaşar. Taa ki; Ümran ve Hayat’ın bütün Türkiye’nin gözü önünde yaşadıkları trajediye kadar.
Tüm gözleri, ülkenin küçük köyü Karalılar’a çeviren dehşetle birlikte, hem bambaşka hayatlar yaşayan anneler ve kızlarının hem de hayatının en büyük gerçeğinden habersiz yıllar sonra doğduğu topraklara ayak basan Yıldırım’ın dünyası değişmek üzeredir.
Kardeş Çocukları, 27 Ocak Pazar akşamı, 20.00’da Star Tv’de başlıyor.
Kardeş Çocukları Ümran ve Umay

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Eylül 2018