Kardeş Çocukları Dizisi Hayal kimdir? Hayat’ın teyze kızı gerçek adı bilgileri

Kardeş Çocukları Dizisi Hayal kimdir? Hayat’ın teyze kızı gerçek adı bilgileri..  Kardeş Çocukları dizisi yakında Star TV ekranlarında başlayacak. Kardeş Çocukları Gold Film’in yapımcılığı ile devam ederken diziye yeni oyuncularda dahil olmaya devam ediyor.

Kardeş Çocukları dizisine 2 oyuncu dahil oldu. Kardeş Çocukları dizisi başrollerini Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Murat Daltaban, Nur Fettahoğlu ve Furkan Andıç paylaşıyor. Yönetmenliğini Faruk Teber’in üstlendiği, senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı Kardeş Çocukları dizisine yeni katılan oyuncular belli oldu.

Kardeş Çocukları dizisine Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde rol alan Afra Saraçoğlu ve Alara Turan dahil oldu. Kardeş Çocukları dizisinde iki kardeş çocuklarının hayatı anlatılacak. Bu yüzden de iki kardeşin çocuklarını kimin oynayacağı belli oldu.

Kardeş çocukları Hayal kimdir bilgileri gerçek adı

Kardeş Çocukları dizisinde Hayat’ı Afra Saraçoğlu, Hayal’i de Alara Turan canlandıracak. İki teyze kızı aynı adama aşık olacak. Kardeş Çocukları dizisinde neler olacak göreceğiz.

Kardeş Çocukları dizisi Hayal Kimdir? Alara Turan Kimdir Bilgileri;

Alara Turan İstanbul’da yaşıyor. Tiyatro oyunculuğu yapan Alara Turan’ın ilk ekran macerası olacak Kardeş Çocukları dizisi. Bu yüzden de çok önemli onun için. Bu dizi ile oyunculuğu beğenilirse diğer dizilere adım olacaktır Alara Turan için.

Alara Turan Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü öğrencisi. Mimar Sinan Üniversitesi tiyatro kulübünde aktif rol oynayan Alara Turan bir çok tiyatro gösterisinde yer aldı. A. Çehov’un Martı isimli tiyatrosunda yer almıştır. Alara Turan sosyal medya hesabı;  https://www.instagram.com/alaraturan/?hl=tr

Alara Turan Kardeş Çocukları Hayal Kimdir Karakteri;

Kardeş Çocukları dizisi Ümran’ın kızı olan Hayal karakteri aynı zamanda Hayat’ın da teyze kızıdır. Hayal ve Hayat teyze kızıdır. Anneleri Ümran ve Ümay arasında olan büyük çekişme kızları arasında da vardır. Ümran yıllar önce aşık olduğu adamla evlenememiştir. Hayal de yıllar son aynı annesi gibi bir hayat süreceğe benziyor.

Hayal karakteri de sevdiği adamla birlikte olamaz. Onu teyze kızı olan Hayat elinden alacaktır. Hayal normal de erkeklerle ilgilenen birisi değildir. Güzelliği ile o erkeklerin dikkatini çekse de o Volkan’ı görene kadar erkeklerle ilgilenmez. İki teyze kızı Volkan için yarış içine gireceklerdir. İkisi de Volkan’a aşık olacaktır. Volkan’ı canlandıran isim de Furkan Andıç.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Ekim 2018