Kardeş Çocukları Dizisinin Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak? Star Tv’de

Kardeş Çocukları dizisinin tekrarları hangi gün olacak ne zaman yeniden ekrana gelecek Star TV’de bölüm tekrarlarının olduğu gün ve saatleri sizler için buraya yazıyoruz. İlk bölümü ile 27 Ocak 2019 pazar akşamı ekrana gelen Star TV’de izleyici ile buluşan kardeş çocukları dizisinin ilk bölümü pazar akşamı saat 20.00 da ekrana gelecek. Kardeş çocukları dizisinin 1. bölümünün tekrarı dizinin bitmesinden hemen sonra pazar günü saat 22.30 da ekrana gelecek.

Kardeş Çocukları Dizisinin Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak? Star Tv’de

Kardeş Çocukları Dizisi tekrar gün ve saatleriBüyük umutlarla Star TV ekranlarında başlayan de pazar akşamları yayınlanan Kardeş Çocukları dizisinin tekrar bölümleri hangi günler de olacak Kardeş Çocukları tekrar bölümleri hangi günlerde saat kaçta yayınlanacak ilk bölümü izleyemeyen veya internetten izlemek isteyenler için bu sayfada bölüm tekrarlarını sizlere sunmaya ve yayınlamaya çalışacağız.

Kardeş Çocukları dizisinin tekrar yayınlanacağı gün ve saatler Star tv yayın akışına göre şu şekilde:
Kardeş Çocukları Pazartesi günü 00.15
Kardeş Çocukları Tekrarı Salı Saat 23.00
Kardeş Çocukları Tekrarı Salı günü Saat 22.30
Kardeş Çocukları Bölüm tekrarı Cuma 00.15
Kardeş Çocukları dizi tekrarı Cumartesi 13.00

Kardeş Çocukları dizisi 27 Ocak 2019 pazar günü ilk bölümü ile saat 20.00 da ekrana gelirken kardeş çocukları dizisinin tekrar bölümü dizinin hemen ardından 22.30 da ekrana gelecek ve Star TV’de pazar akşamları yeni bölümleri tekrar ederek sürecek. İlk bölümü izleyemeyen kaçıran ve yeniden izlemek isteyenler için Star TV hafta içinde de sık sık Kardeş çocukları dizisinin yeni bölümlerini tekrarlayarak yayınlayacak.Kardeş Çocukları Dizisinin Tekrarları ne zaman

Dizilerin tekrarı oldukça önem arz ediyor. Çünkü yeni bölümünde diziyi izleyemeyen veya kaçıranlar için ya da tekrar tekrar izlemek isteyenler için kanalların hangi günlerde saat kaçta dizinin tekrar edeceğini ve yayınlayacaklarını izleyiciler de oldukça merak ediyor. Bu sebeple kardeş çocukları dizisinin tekrar bölümleri hangi günlerde ekrana gelecek ne zaman yayınlanacak Kardeş çocuklarının tekrar bölümleri hangi günlerde saat kaçta Star TV’de olacak diye merak eden izleyicilerimize detayları bu sayfada paylaşacağız.

Kardeş Çocukları Dizisinin Tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta Star Tv’de Yayınlanacak? 

Şimdilik ilerleyen haftalardaki ve günlerdeki yayın akışı kesinleşmediği için Kardeş çocukları dizisinin tekrar gün ve saatlerini şu şekilde sizlere duyurmak istiyoruz. Kardeş Çocukları Yeni Bölüm Pazar 20.00, Kardeş Çocukları Bölüm Tekrarı Pazar 22.30 da Star TV’de ekrana gelmeye devam edecek hafta içinde de salı ve çarşamba günleri dizinin tekrarları yayınlanırken geç saatlerde ve Sabah saatlerinde kardeş çocukları dizisinin tekrar bölümlerinin işte olanlar için veya ev hanımları için tekrar verilmesi ve izleyemeyen herkesin mutlaka izlenmesi sağlanacak.

Kardeş Çocukları Dizisinin yeni bölüm Tekrarı star tvKardeş Çocukları Dizisinin Tekrarlarının yayınlanacağı Gün ve Saatler

Kardeş Çocukları Yeni Bölüm Pazar 20.00
Kardeş Çocukları Bölüm Tekrarı Pazar 22.30
Kardeş Çocukları Dizisinin tekrarı Pazartesi 00.10
Kardeş Çocukları 1.Bölüm Tekrarı Çarşamba 22.30
Kardeş Çocukları Tekrarı Cuma 00.15

Kardeş Çocukları dizisinin tekrar yayınlanacağı yeniden ekrana geleceği gün ve saatler son olarak star tv yayın akışından alınmıştır:
Kardeş Çocukları Pazartesi günü 00.15
Kardeş Çocukları Tekrarı Salı Saat 23.00
Kardeş Çocukları Tekrarı Salı günü Saat 22.30
Kardeş Çocukları Bölüm tekrarı Cuma 00.15
Kardeş Çocukları dizi tekrarı Cumartesi 13.00

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 27 Ocak 2019