Kardeş Çocukları Evrim Doğan Hangi Rolde Oynayacak Bilgileri

Kardeş Çocukları Evrim Doğan Hangi Rolde Oynayacak Bilgileri.. Kardeş Çocukları dizisi yakında yayın hayatına başlayacak. Gold Film’in yeni projesi olan Kardeş Çocukları dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Kardeş Çocukları dizisinin oyuncu kadrosu zenginleşirken yayınlanma günü de yaklaşıyor.

Kardeş Çocukları dizisi başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Murat Daltaban, Nur Fettahoğlu, Afra Saraçoğlu, Furkan Andıç, Batuhan Ekşi ve Alara Turan yer alıyor. Kardeş Çocukları dizisi yönetmenliğini Faruk Teber’ yaparken senaryosunu Sırma Yanık’ yazıyor. Kardeş Çocukları dizisine son olarak Kadın dizisinde rol alan Evrim Doğan dahil oldu.

Kardeş Çocukları dizisinde Evrim Doğan’ın hangi rolde oynayacağı netleşmedi ancak Evrim Doğan Kimdir? Bilgilerini sizlerle paylaşalım.

EVRİM DOĞAN KİMDİR? KARDEŞ ÇOCUKLARI DİZİSİ

1977 Ankara doğumlu olan oyuncu üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarında tamamladı. 2002 yılında mezun olan Evrim Doğan  ilk oyunculuk deneyimini Cennet Mahallesi dizisinde Pelin karakteri ile canlandırdı. 2007 yılında Arka Sıradakiler dizisinde oynayan güzel oyuncu 2011 yılında Dinle Sevgili dizisinde Sakine karakterine hayat verdi.

Şubat ve Vicdan dizilerinde de rol alan oyuncu sinema sektöründe de boy göstermiştir. Sevimli Tehlikeli filminde Nurten karakterini canlandırdı. Evrim Doğan son iki sezondur daha çok tanınan ve sevilen bir oyuncu oldu. 2016-2017 yıllarında Gülümse Yeter dizisinde oynayan oyuncu 2017 yılında Bizim Hikaye dizisinde Şeyma karakteri ile titizlik hastalığı olan bir kadını canlandırdı. Bu rolü ile herkesi güldüren düşündüren oyuncu başarısını kanıtlamıştır.

Evrim Doğan Bizim Hikaye dizisinin ardından Kadın dizisine konuk oyuncu olarak katıldı. Burada da cazibeli çekici ve paragöz bir kadın rolündeydi. Şimdi de yeni başlayacak olan Kardeş Çocukları dizisinde boy gösterecek. Güzelliği ve tecrübesi ile de eminiz ki bu diziye de renk katacaktır.

Evrim Doğan ile Kardeş Çocukları dizisi yakında Star TV ekranlarında yayınlanacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Aralık 2018