Kardeş Çocukları Hayat Kimdir? (Ümranın Kızı) Fazilette Oynayan Afra Saraçoğlu

Kardeş Çocukları Hayat Kimdir? (Ümranın Kızı) Fazilette Oynayan Afra Saraçoğlu… Gold Film Erkenci Kuş dizisinden sonra Star TV için Kardeş Çocuklara dizisini hazırlıyor. Faruk Çelik’in yönetmen koltuğunda olacağı Kardeş Çocukları dizisinin senaryosunu Sırma Yanık yazıyor.

Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç ve Murat Daltaban’ın rol alacağı dizide yıllar önce yolları ayrılan Ümran (Ayça Bingöl) ve Umay (Nur Fettahoğlu) adlı iki kardeşin kızları Hayal ile Hayat’ın hikayesi anlatılacak. Kardeş Çocuklara dizisinde Ümran ve Umay iki kız kardeş yıllar önce yolları ayrılmıştır. Ümran’ın ve Umay’ın iki tane kızı olmuştur. Yıllar Sonra Hayal ve Hayat isimli bu iki kızın yolları nasıl birleşecek?

Kardeş Çocukları dizisinde Ümran’ın kızı Hayat rolü için Afra Saraçoğlu ile anlaşıldı.  Afra Saraçoğlu son olarak Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde rol oynamıştı ve buradaki rolü ile tanındı.  Afra Saraçoğlu’nun Kardeş Çocukları dizisinde oynayacağı Hayat rolü ile seyirciyi biraz üzecek.

Kardeş Çocukları dizisinin konusu şu şekilde;  Umay ve Ümran iki kardeştir ancak yıllardır ayrı kalmışlardır. Birbirleri ile yıllar sonra yeniden yolları kesişen iki kardeşten Ümran’ın gençlik aşkı Yıldırım şimdilerde ünlü bir kardiyolog profesörüdür. Ümran’ın kız kardeşi Umay bir mimarla evlidir. Bu mimarın çocuğu gibi büyüttüğü 20’li yaşlarda Volkan adlı yakışıklı bir kardeşi vardır.

Yıllar sonra Ümran ve Umay’ın hayatları birleşir ve kızları olan Hayal ve Hayat’ta tesadüflerden en çok etkilenecek kişiler olur. Hayal ve Hayat arasında kalan yakışıklı adam Volkan’ın hikayesi dizi anlatılacak.

Kardeş Çocukları dizisinde Hayat rolünü canlandıracak olan oyuncu Afra Saraçoğlu oldu. Afra Saraçoğlu kimdir?

1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Afra Saraçoğlu Eskişehir Üniversitesi’nde eğitim görmektedir. Özcan Deniz’in sosyal medyada keşfettiği Afra Saraçoğlu, Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay’ın başrolünü paylaştığı İkinci Şans filminde Nurgül Yeşilçay’ın kızı olarak ilk oyunculuğunu yapmıştır. Sonrasında Kötü Çocuk filminde rol alan Afra Saraçoğlu güzelliği ile herkesi etkilemiştir .

Afra Saraçoğlu’nun ilk ekran deneyimi ise Fazilet Hanım ve Kızları ile oldu. Bu dizide Ece rolünü canlandıran Afra Saraçoğlu herkesin beğenisini kazandı.  Afra Saraçoğlu yeni dizisi olan Kardeş Çocukları dizisinde Hayat rolünü canlandıracak. Bu dizisi ile de herkesin beğenisini kazanacağını düşünüyoruz. 

Kardeş Çocukları dizisi Hayat Rolü; babası Cemal tarafından kömürle hapsedilmiş aç susuz bırakılmış bir kızdır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2018