Kardeş Çocukları İdil Kimdir? Yıldırım Saner’in Yeğeni Rolü (Melis Hacic)

Kardeş Çocukları İdil Kimdir? Yıldırım Saner’in Yeğeni Rolü (Melis Hacic)… Kardeş Çocukları dizisi Star TV ekranlarında pazar akşamları yayınlanıyor. Başarılı oyuncu kadrosu ile yayınlanan Kardeş Çocukları dizisi henüz 4. bölümü ile yayınlanmışken diziye yeni bir oyuncu dahil oldu. Kardeş Çocukları dizisi kadrosunu daha da zenginleştirerek çekimlere devam ediyor.

Kardeş Çocukları dizisi İdil Kimdir? Yıldırım Saner’in Yeğeni Rolü (Melis Hacic)

Kardeş Çocukları dizisi başrollerini Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu , Afra Saraçoğlu ve Alara Turan paylaşıyor. Yönetmenliğini Faruk Teber’in yazdığı Kardeş Çocukları dizisinin senaryosunu Sırma Yanık yazıyor. Güçlü kadrosu ile  yayınlanan Kardeş Çocukları dizisinin konusu da oldukça dikkat çekiciydi. Kardeş Çocukları dizisinde kadına şiddet konusu işlenirken kadınların hayatına dokunacak.

Kardeş Çocukları dizisi Gold Film imzası taşıyor. Kardeş Çocukları dizisinde Ümran Cemal’in yankılarını köyde düşünürken kızı Hayat geçmişin peşine düşer. Hayat Yıldırım’ın kim olduğunu ve teyzesinin geçmişinde nasıl bir iz bıraktığını düşünür ve araştırmaya koyulur. Ümran ise köyde yaşamına devam ederken şehirde Karalılar’dan haber gelir. Hayat’ın orada olduğunu öğrenir ve kızına sahip çıkmak için yola koyulur.

Kardeş Çocuklarında İdil Kimdir? Yıldırım Saner’in Yeğeni İdil Karakteri gerçek adı (Melis Hacic)

Umay ise Hayat’ın yanında kalacaklarına kendini alıştırmaya çalışır. Hayat’a yeni bir hayat yeni kıyafetler bir lüks yaşam sunar. Annesi Hayat’ı karşısında görünce şok olur ama kızını böyle bir ortama bırakmaya gönüllü değildir.  Umay ise Yıldırım ve Reşat’ın arasında bağlarla ilgilenirken Hayat ve Hayal ise aynı adama karşı ilgi duymaya başlarlar.

Volkan’dan etkilenen iki genç kızın başına ilerleyen bölümlerde neler gelecek? Kardeş Çocukları dizisi henüz hikayenin başında. İlerleyen bölümlerde daha heyecanlı sahneler seyircisini bekliyor. Kardeş Çocukları dizisi kadrosuna yeni bir isim dahil ediyor. Kardeş Çocukları dizisi kadrosuna Melis Hacic katıldı. Melis Hacic Kardeş Çocukları dizisinde Yıldırım’ın yeğeni İdil rolünde olacaktır.

Kardeş Çocukları dizisinde İdil Karakterini canlandıran Melis Hacic Kimdir?

Melis Hacic 1994 doğumludur. Erberk ajansa kayıtlı olan Melis Hacıc hem oyuncu hem de model olarak mesleğini yürütmektedir. Melis Hacic babası Sırp iken annesi Yugoslav göçmenidir. Ancak Melis Hacic İstanbulda doğup büyümüştür. İstanbul Aydın Üniversitesi Sanat Yönetmenliği bölümünden mezundur. Bir dönem Fenerbahçe Voleybol takımında görev almıştır.

Melis Hacic ilk oyunculuk tecrübesi Bir Litre Gözyaşı olmuştur. Bir Litre Gözyaşı dizisinin ardından diiğer dizisi de Kardeş Çocukları olmuştur. Melis Hacic instagramından diğer resimlerine bakmak isteyenler için;  https://www.instagram.com/melishacic
Melis Hacic Kardeş çocukları dizisinde İdil rolünde

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Şubat 2019