Kardeş Çocukları Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek? (Star Tv)

27 Ocak Pazar akşamı Star TV ekranlarında başlayacak olan kardeş çocukları dizisinin kaç bölüm süreceği ne kadar devam edeceği ve final tarihinin ne zaman olduğu konusunda seyredenleri bilgilendirmek amacıyla bu konuyu açmış bulunuyoruz. Kardeş Çocukları dizisi Gold film tarafından Star TV ekranları için hazırlanan ve başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Afra Saraçoğlu, Murat Daltaban, Alara Turan, Engin Alkan, Evrim Doğan, Elif Çakman, Handan Yıldırım, Batuhan Ekşi, Nilay Erdönmez yer aldığı dizidir.

Kardeş Çocukları Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek? (Star Tv)

27 Ocak 2019 tarihinde Star TV’de başlayan kardeş çocukları dizisinin bölüm sayısını merak eden izleyiciler için hemen bilgi verelim. Kardeş çocukları bölüm sayısı Gold film ile Star tv arasındaki anlaşma ile ilk olarak 13 bölüm yayınlanma kararı aldı. 13 bölümden sonra dizinin genel reytinglerde bakılarak karar verilecek ve dizi reytingleri iyi ise bölüm sayısı 25 e daha sonra da 50’ye kadar çıkarılabilecek.Kardeş Çocukları Kaç Bölüm Sürecek

Bildiğiniz üzere ülkemizdeki diziler aldıkları reytingler oranında devam etme kararı veriyorlar. Yüksek bütçeli diziler çok fazla reyting alamazsa kısa sürede erken final yapmak zorunda kalıyorlar. Bu yüzden de yapımcı ve kanallar arasındaki bölüm sayısından ziyade dizinin tutup tutmaması alamaması önem arz ediyor. Kardeş Çocukları dizisi de kaç bölüm olacak sorusuna kesin bir cevap verememekle beraber eğer reytingleri iyi giderse 50. bölüme kadar devam edecek yanıtını şimdiden verebiliriz.

Kardeş Çocukları dizisi erken final yapar mı final mi yapacak sezon finali mi yapacak?

Kardeş Çocukları dizisi erken final yapar mı: Kardeş Çocukları dizisi Eğer yüksek reyting alırsa uzun süre devam edecektir, ancak reytingleri düşük gelirse kısa sürede erken final yapma ihtimali de bulunuyor.
Kardeş Çocukları dizisi final mi yapacak sezon finali mi yapacak? kardeş Çocukları dizisi Eğer izlenme oranları yüksek reytingleri iyi gelirse Mayıs ayında sezon finali yaparak 2. sezonu ile Eylül 2019 tarihinde devam edecektir. ancak kardeş çocuklar dizisinin reytingleri düşük kalırsa final veya erken final kararı alarak kısa sürede sona erecektir.

Kardeş Çocukları Dizisi final mi erken final mi sezon finali miKardeş Çocukları dizisi oyuncu kadrosu bakımından oldukça zengin, bu zengin kadro ardında eğer Star TV durabilirse pazar akşamları yayınlanacak olan bir çok fazla rakibi olmayan kardeş çocuklar dizisinin uzun süre devam edeceği de yüksek reytingler alabileceğini tahmin ediyoruz. Ancak yine de bazı diziler izleyiciden yeterli destek alamıyor de maalesef çok fazla tutmadığı için reytinglere yenik düşebiliyor.

Kardeş çocukları dizisinin tutması iyi reyting alması halinde 13 bölümden 25 bölüme daha sonra da 50 bölüme kadar çıkabileceğini ifade ettik. Kadrosu oldukça zengin olan kardeş Çocukları dizisinin pazar akşamları yayınlanması hem dizi için hem de kanal için oldukça büyük bir şans. Çünkü kardeş çocuklarına rakip olabilecek sadece iki dizi var Birisi savaşçı diğeri de 1 litre gözyaşı dizisi. bir litre gözyaşı dizisinin oldukça düşük reytingler aldığını göz önünde bulundurursak geriye tek ciddi rakip kalıyor o da FOX TV’de yayınlanan savaşçı dizisi.

Kardeş Çocukları dizisi ne zaman bitecek final mi sezon finali mi yapacak?Kardeş Çocukları ne zaman bitecek final olacak

Kardeş çocukları dizisinin Ne zaman biteceği Mayıs ayında sezon finali mi yapacak yoksa final yaparak ekrana veda mı edecek olması konusunda sizlere detaylı bilgileri buradan yazmaya devam edeceğiz. Ancak hemen belirtelim ki kardeş Çocukları dizisi eğer çok fazla tutmaz ve reytingleri düşük kalırsa büyük ihtimalle Mayıs ayında final yaparak ekrana veda edecektir. Ancak 4 ve üzerinde Total reyting alırsa kardeş Çocukları dizisi 2019 Mayıs ayında sezon finali yaparak ikinci yeni sezonu 2019 2020 sezonunda da yeni 2. sezonda kaldığı yerden devam etmesine büyük ihtimal veriyoruz.

ATV ekranlarında yayınlanacak olan ve pazar Akşamları ekrana gelecek Kardeş Çocukları Dizisinin konusu nedir özeti hakkında sizlere kısaca bilgiler sunmak istiyoruz? kardeş çocuklar dizisinin iki önemli karakteri var Onlardan birisi Ümran bir diğeri de Umay Karay. Ümran ve biricik kızı Hayat, adını kömür karasından alan Karalılar köyünde yaşayan sıradan bir anne kızdır. Derme çatma yuvalarına sığdırdıkları küçük mutlulukları, ailenin hastalıklı bir ruha sahip reisi Cemal’in gölgesindedir.Kardeş Çocukları erken final mi yapacak neden tutmadı

Ümran, kızını kocasının eziyetlerinden korumak için kanatlarının arasından ayırmaz ama kolu kanadı geçmişten gelen ölümsüz bir sırla kırıktır. Hiçbir sır tek kişilik değildir. Ümran’ın hayatına damga vuran sırrın bir ucu, sıra dışı kimliğiyle adını dünyaya duyurmuş başarılı kalp cerrahı Yıldırım Saner’e, diğer ucu ise İstanbul cemiyetinin iddialı ‘’sosyetik güzeli’’ Umay Karay’a çıkar.

Kardeş Çocukları, 27 Ocak Pazar akşamı, 20.00’da Star Tv’de başlıyor.

Kendini baştan yaratmış, güçlü evliliğiyle, geçmişini bir kalemde silip atmış olan Umay, soyadını alıp sınıf atladığı güçlü kocası Reşat ve kızları Hayal’le hayallerindeki hayatı yaşar. Taa ki; Ümran ve Hayat’ın bütün Türkiye’nin gözü önünde yaşadıkları trajediye kadar. Tüm gözleri, ülkenin küçük köyü Karalılar’a çeviren dehşetle birlikte, hem bambaşka hayatlar yaşayan anneler ve kızlarının hem de hayatının en büyük gerçeğinden habersiz yıllar sonra doğduğu topraklara ayak basan Yıldırım’ın dünyası değişmek üzeredir.  Sizde Kardeş Çocukları konusundaki görüşlerinizi yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kardeş Çocukları Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek? (Star Tv) (8 Yorum)

  1. zaten sinir bozmayi baslidi. 1 bolum iki saatden fazla ama hic bir sey cozulmuyor / neden boyle uzatiyorsunuz

  2. zaten sinir bozmayi baslidi. 1 bolum iki saatden fazla ama hic bir sey cozulmuyor / neden boyle uzatiyorsunuz

  3. lutfen daha fazla uzatmayin diziyi. yoksa gercekten hic bir reytengi alamiyacaksiniz. 10 dan fazla olursa gercekten kimse izlemez.

  4. Dizi cok güzel. Diğer sacma sapan dizilerden bıktık artık ınşallah kardeş çocukları sezon finali yaparak sürer.

Etiketler: Eklenme Tarihi: 24 Ocak 2019