Kardeş Çocukları Onur Kimdir? Bilgileri Resimleri (Batuhan Ekşi)

Kardeş Çocukları Onur Kimdir? Bilgileri Resimleri (Batuhan Ekşi)… Star TV’nin merakla beklenen yeni dizisi Kardeş Çocukları’nın kadrosuna sürpriz bir isim katılıyor. Kardeş Çocukları dizisi kadrosu netleşti derken yeni bir isim daha katılıyor. Kardeş Çocukları dizisine Onur karakteri ile dahil olan oyuncu Batuhan Ekşi. Bu konumuzda sizlere Batuhan Ekşi hakkında bilgi vereceğiz.

Kardeş Çocukları dizisi yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği yönetmenliğini Faruk Teber’in yaptığı kadrosunda Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Murat Daltaban, Nur Fettahoğlu, Afra Saraçoğlu, Alara Turan ve Furkan Andıç’ın  bir yapım olarak ekrana gelecek.

Kardeş Çocukları dizisi konusu; Umay ve Ümran kardeştir. Yıllardır görüşmeyen kardeşlerin yolları tesadüfen kesişir. Yolları kesişen iki kardeş arasında geçmişe yönelik hesaplaşma yaşanırken onların geçmişten yarım kalan hayallerini kızları Hayal ve Hayat yaşayacaktır. Kardeş Çocukları dizisinde geçmişte Umay ve Ümran aynı kişiye aşık olmuştu şimdi de kızları aynı kaderi yaşıyor ve aynı adama aşık oluyorlar.

Kardeş Çocukları dizisi Hayal Kimdir? TIKLA…

Dizinin yakışıklı oyuncusu olan Volkan’a iki güzel genç kız Hayal ve Hayat aşık olacaktır.  Şimdi diziye yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Kardeş Çocukları dizisine dahil olan oyuncu Batuhan Ekşi. Diziye Onur karakteri ile dahil olacak. Kardeş Çocukları dizine katılan Batuhan Ekşi kimdir?

Kardeş Çocukları dizisi Hayat Kimdir TIKLA…

1990 doğumlu olan oyuncu İstanbulludur. Çocukluk yıllarından itibaren oyunculuk yapmaya başlamıştır. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden mezun olmuştur. Akademi 35.5 ‘ta oyunculuk dersi almıştır. Burada Vahide Perçin aile tanışmıştır. İlk oyunculuk tecrübesi 2011 yılındaki Sihirli Annem ile olmuştur.

Sonrasında rol aldığı yapımlar; İntikam, Medcezir, Yazın Öyküsü, Göç Zamanı ve Kalbimdeki Deniz dizilerinde rol aldı. En son rol aldığı dizi de Elimi Bırakma oldu. Kardeş Çocukları dizisine katılacak olan oyuncu Onur karakteri ile dahil olacak.

Kardeş Çocukları dizi ekibi yakında sete çıkacak. Çok yakında ekranlarda da yayınlanmaya başlayacaktır. Star TV de yayınlanacak olan Kardeş Çocukları dizisi tüm oyuncu kadrosu bilgileri için TIKLAYIN…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Kasım 2018