Kardeş Çocukları Umay Diziden Neden Ayrıldı ? Nur Fettahoğlu’nun Yeni Dizisi Ne Olacak ?

Kardeş Çocukları Umay Diziden Neden Ayrıldı ? Nur Fettahoğlu’nun Yeni Dizisi Ne Olacak ?

 

Geçtiğimiz günlerde ekranlara gelen Kardeş Çocukları dizisinin akıllı kadını Umay diziden mi ayrıldı ? Kardeş Çocukları Umay diziden neden ayrıldı ? Kardeş Çocukları dizisinin Umay’ı öldü mü ? Umay'( Nur Fettahoğlu) yeni dizisi ne olacak ? Kardeş Çocukları Dizisi son bölümde neler oldu ?

Kardeş Çocukları Son Bölümde Neler Oldu ?

Kardeş Çocukları dizisi son bölüm olan 16. Bölümde Yıldırım tarafından köşeye sıkıştırılan Umay kendisini kurtarmak için gene bir plan kurar annesine gelen gizemli mektupların peşine düşen Hayat’ın yaptığı ani çıkış Ümran ve Yıldırım’ı karşı karşıya getirir. Bir oğlu olduğuna inanan Yıldırım var gücüyle sahte ipuçlarını takip ederken Ümran ise Umay’ın oyunlarından habersiz mektupların peşine düşer. Umay’ın planları istediği gibi giderken Reşat’ın ise Umay’ın bile düşünemediği bir planı vardır. Umay’ın yaptığı plan kendi ayağına mı dolanacak ?

Kardeş Çocukları Umay Öldü mü ?

Kardeş Çocukları dizisi ikinci sezon il dönecekleri kesinleşirken Star TV’de orijinal bir senaryo ile yeni sezon bomba gibi dönecek gibi duruyor. Kardeş Çocuklarının sezon finaline gün sayması ile birlikte dizide bir çok sır ortaya çıkacak.  Ümran  Yıldırımın tehlikede olduğunu fark ediyor ve Yıldırım’a gerçekleri anlattığı bir mektup yazıyor ancak Yıldırım Umay’dan aldığı mektubu okuyamadan Savaş’ın peşinde ki adamlar konağa kurşun yağdırıyor ve Yıldım ağır yaralanıyor. Ne kadar Yıldırım gerçekleri okumadan vurulmuş olsa bile Kardeş Çocukları dizisinin ikinci sezonunda artık Yıldırım çocuğunu aramayacak. Hayat’da kendi öz annesinin Umay olduğunu öğrenecek. Hayat gerçek annesine ne yazık ki kavuşamadan teyzesi sandığı annesini toprağa vermiş olacak. Umay ölecek fakat arkasında bir çok sıkıntı da bırakacaktır.

Nur Fettahoğlu Kimdir ?

Nur Fettahoğlu 12 Kasım 980 yılında Almanya’nın Duisburg kentinde dünyaya gelmiştir. Aslen Rize’li olan oyuncu beş çocuklu bir Karadenizli ailenin dördüncü çocuğu olarak dünyaya gözlerini açmıştır. Babası Sinan Fettahoğlu, annesi Fatma Fettahoğlu’dur. SKY Türk’ün haber spikeri Selvinaz Fettahoğlu ablasıdır.Eğitim hayatı Beşiktaş Lisesi ni bitirdikten sonra Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden mezun olmuştur. Bankalarda görev aldıktan sonra kariyerine Sky Turk‘te borsa spikerliği yaparak devam eden Nur Fettahoğlu Spiker olarak başladığı televizyon hayatına  Baba Olmaz ve Gönül Salıncağı‘nda roller aldıktan sonra, Kanal D’nin büyük prodüksiyonu Aşk-ı Memnu‘da Peyker rolüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Nur Fettahoğlu’nun Rol Aldığı Dizisi ve Filmler

 • 2019 – Kardeş Çocukları (Umay) (TV Dizisi)
 • 2018 – Deliler (Alaca) (Sinema Filmi)
 • 2018 – Bozkır (Dilara) (TV Dizisi)
 • 2017 – Sana Kalbimi Verdim (TV Dizisi)
 • 2017 – Fi (Billur) (İnternet Dizisi)
 • 2015 – Filinta (Süreyya) (TV Dizisi)
 • 2014-2015 – Hayat Yolunda (Şafak) (TV Dizisi)
 • 2011 – Muhteşem Yüzyıl (Mahidevran) (TV Dizisi)
 • 2011 – Gişe Memuru (Kadın) (Sinema Filmi)
 • 2010 – Kurtlar Vadisi Filistin (Simone) (Sinema Filmi)
 • 2008 – Aşk-ı Memnu (Peyker) (TV Dizisi)
 • 2007 – Gönül Salıncağı (Aylin) (TV Dizisi)
 • 2007 – Benden Baba Olmaz (Tülay) (TV Dizisi)

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2019