Kardeş Çocukları Volkan Neden Diziden Çıktı Ayrıldı Geri Dönecek mi?

Pazar Akşamları Star TV ekranlarında yayınlanan kardeş çocukları dizisinde Volkan Demir karakterine hayat veren Furkan Andıç senaryo gereği ölerek diziden ayrıldı. Herkes merak içinde kardeş çocukları Volkan neden öldü kardeş çocukları dizisinde Volkan Demir niçin diziden ayrıldı geri gelecek mi ayrılık sebebi nedir gibi sorular merak edilmeye başlandı. Biz de bu konuda sizlere detaylı bir bilgi vermek amacıyla bu konuyu açmış bulunuyoruz.

Star TV ekranlarında pazar akşamları devam eden ve oldukça iyi reytingler almayı sürdüren Faruk Turgut’un sahibi olduğu Gold film’in yapımcılığında çekilen Kardeş Çocukları dizisi pazar akşamlarının en sevilen en çok izlenen 2. dizisi olarak ön plana çıktı ve oldukça sevildi tutuldu. Senaryosunu Sırma Yanık’ın yazdığı ve yönetmenliğini Faruk Teber’in yapmış olduğu Kardeş Çocukları dizisinde Volkan Demir karakterini canlandıran oyuncunun diziden çıkması izleyenleri oldukça şaşırttı.

Kardeş Çocukları Volkan Demir diziden çıktı geri dönecek miKardeş çocukları Volkan Demir karakteri neden diziden çıktı ayrıldı geri döner mi?

Sevilen dizi Kardeş çocuklarında Volkan karakteri de oldukça sevilen ve beğenilen isimlerin başında geliyor. Furkan Andıç’ın canlandırmış olduğu Volkan Demir karakteri kardeş çocukları dizisinden neden ayrıldı niçin diziden çıktı soruları izleyicilerin en merak ettiği soruların başında geliyor. Çünkü böylesine başarılı bir oyuncunun diziden çıkması diziye veda etmesi çok fazla yaşanan bir durum değil. Hele ki böyle iyi reyting alan bir dizide Furkan Andıç’ın canlandırdığı Volkan rolünün Kardeş Çocukları dizisinden neden ayrıldığını hemen açıklayalım.

Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Engin Alkan, Afra Saraçoğlu ve Furkan Andıç gibi önemli isimlerin yer aldığı kardeş çocukları dizisinin yeni bölümünde Volkan Demir karakteri diziden çıktı. Peki Volkan karakterini canlandıran Furkan Andıç’ın diziden çıkmasının gerçek sebebi nedir, Volkan neden kardeş çocuklarından ayrıldı sorusuna yanıt verelim: Bildiğiniz üzere önümüzdeki ay dizilerin çoğunluğu final yaparak ya da sezon finali yaparak ekrana veda ediyor. Ancak yaz aylarında yayınlanması planlanan birçok yaz dizisi de çeim için gün sayıyor.

Kardeş Çocukları Volkan öldü mü diziden niçin çıktıKardeş Çocukları Volkan Demir Neden Diziden Ayrıldı Geri Dönecek mi?

İşte bu dizilerden birinde başrol teklifi alan Furkan Andıç’ın diziden ayrıldığı ve geri dönmeyeceği belirtildi. Yani kardeş çocukları dizisinde Volkan Demir karakterinin ayrılma sebebi Furkan Andıç’ın yeni bir diziyle anlaşmış olması olarak tahmin ediyoruz. Bu konuda oyuncudan herhangi bir açıklama gelmezken ilerleyen günlerde yeni dizisinin belli olacağı ve kamuoyuna duyurulacağını tahmin ediyoruz.

Kardeş çocukları oldukça sevilmiş tutulmuş ve reytingleri oldukça yüksek oranlara ulaşmıştı. Umay adlı iki kız kardeşin hikâyesini konu alan dizide yeni bölümde çok önemli ve beklenmedik bir ayrılık yaşanacak. “Kardeş Çocuklarında Volkan Demir karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu Furkan Andıç senaryo gereği diziye veda edecek.

Kardeş Çocukları Volkan Demir Neden Diziden AyrıldıKardeş Çocukları Volkan Demir Öldü mü Niçin Diziden Ayrıldı?

Yakışıklı oyuncunun projeye nasıl veda edeceği ise merak konusu oldu. Büyük ihtimalle kardeş çocukları dizisinde Volkan karakteri ölerek diziye veda veda edecek. Ancak ölümler genellikle seyirci tarafında diziye tepki olarak yansıdığı için yanlış anlaşıldığı için Volkan karakterinin yurt dışına çıkması da ihtimal dahilinde. Bakalım kardeş çocukları dizisinde Volkan Demir diziden nasıl çıkacak nasıl ayrılacak. Sizce Furkan Andıç’ın diziden ayrılma kararı doğru bir hareket mi? Yeni bir diziden teklif alması diziyi bırakmasını gerektirir mi? Sizin de yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kardeş Çocukları Volkan Neden Diziden Çıktı Ayrıldı Geri Dönecek mi? (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 14 Nisan 2019