Kardeş Çocukları Yönetmeni Neden Değişti Çağatay Tosun Kimdir ?

Pazar günleri yayınlanan ve Survivor’un dokunulmazlık oyunlarına reytingleri ile kafa tutan Kardeş Çocukları yönetmeni neden değişti ? Reytingleri ile pazar günlerinin birincisi olan dizi Furkan Andıç’ın diziden ayrılmasından sonra ikinci kaybını bu gün itibari ile yaşadı.

Kardeş Çocukları Yönetmeni Neden Değişti Çağatay Tosun Kimdir ?

Dizinin yapımcısı Faruk Turgut twitter hesabından yaptığı paylaşım ile gelecek sezonda Kardeş Çocukları yönetmeninin değiştiğini açıkladı. Fuarkan Andıç’un diziden ayrılmasından sonra reytginlerde birinci sıraya taşımış yönetmen Faruk Teber’in dizi ile ilişiği kesildi. Başarılı yönetmenin maddi konularda isteklerinin arttığını yapımcı Faruk Turgut’un da bu isteği geri çevirdiğini düşünüyoruz.  Parasal çözüme varamayan yapımcı ve yönetmen yollarını ayırdı. Dizinin sahibi Faruk Turgut Star Tv’nin sevilen dizisi için yeni yönetmen arayışlarına başladı. Bu gün itibari ile twitter hesabından Kardeş Çocukları yeni yönetmeni kim açıklama yaptı. İmzaları atan yapımcı firmanın Çağatay Tosun ile anlaştığını öğrendik.

Çağatay Tosun Kimdir ?

Kardeş Çocukları Yeni Yönetmeni Çağatay Tosun Kimdir ?

1 OCak 1978 doğumlu olmasına rağmen tecrübesi çok fazladır. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Hem senarist hem yönetmenlik yapan Çağatay Tosun izlediğimiz bir çok projenin arkasında çalışanlar arasındadır. Kendisini hatırladığımız filmlerine örnek olarak Can Feda, Derin Düşün-ce ve Vali’yi örnek gösterebiliriz. Ayrıca Derin Düşün-ce’nin hem senaristi hem yönetmeni olmuştur. Yönetmenlik yaptığı ondan fazla diziden reyting toplamış olanlarına örnek verecek olur isek, 2006 Yapımı Ahh İstanbul ile başlayabiliriz. 2010 Yılında Çakıl Taşları,  2011 Mazi Kalbimde Yaradır dizilerinin yönetmenliğini yapmıştır. Son yıllarda ise Suskunlar, Acı Aşk, Merhamet ve Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi projeleri yönetmesi ile biliniyor. Ünlü yönetmen 2019-2020 yılında günün reyting rekortmeni olan Kardeş Çocukları dizisini Faruk Teber’den teslim alarak projenin ikinci sezon yönetmenliğini yapacaktır.

Kardeş Çocukları Yeni Yönetmeni Çağatay Tosun Kimdir ?

Siz dizinin yönetmen değiştirmesi konusunda ne düşünüyorsunuz? Sizce yeni yönetmen Çağatay Tosun Faruk Teber’den daha mı başarılı ? Yorumlar kısmından düşüncelerinizi bizlere iletiniz.

Kardeş Çocukları Yeni Yönetmeni Çağatay Tosun Kimdir ?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kardeş Çocukları Yönetmeni Neden Değişti Çağatay Tosun Kimdir ? (1 Yorum)

  1. Çağatay tosunun daha başarılı olacağına inanıyorum. Suskunlar da gösterdiği performans zirve yapmıştı.

Eklenme Tarihi: 19 Temmuz 2019