Kardeşim Benim 2 Aslı Enverin Yerine Kim Geldi Leyla Feray Kimdir?

Kardeşim Benim 2 Aslı Enverin Yerine Kim Geldi Leyla Feray Kimdir? Kardeşim Benim filminin 2. filmi olan Kardeşim benim 2 kasım ayında sinemaseverlerle buluşuyor. Ancak bildiğimiz üzere Aslı Enver filmin kadrosundan ayrıldı.

Ayrılık sebebi olarak net bir açıklama olmasa da film çekimlerinde başlayan aşkı Murat Bozla ilişkisinin bitmesi sebep gösterildi. Murat Bozla bu film setinde birbirlerine aşık olup güzel bir ilişki yaşayan çift ayrıldı.

Başrollerini Murat Boz Burak Özçivit ve Aslı Enver paylaşıyordu filmde. Ancak Kardeşim Benim 2 filminin afişinde sadece Murat Boz ve Burak Özçivit vardı. Yeni bayan oyuncu var mı yokmu derken bayan oyuncu ismi kulislerde dolanmaya başladı.

Ayrılığın ardından filmin yeni serisinde olacak mı soruları akıllara gelirken yeni oyuncu açıklandı bile. Aslı Enverin yerine filme yeni bir bayan oyuncu katıldı. Kardeşim Benim 2 filminin yeni bayan oyuncusu Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinden tanıdığımız Leyla Feray oldu.

Leyla Feray Kimdir? Bilgilerini paylaşalım; Leyla Feray 1993 doğumlu ve İstanbullu. Koç Üniversitesinde Medya Sanatları eğitimi almaktadır. N11 reklamlarından tanıdık biz genç ve güzel oyuncuyu. Daha sonralarda rol aldığı diziler Ben Onu Çok Sevdim, Paşa Gönlüm ve 3 Arkadaş dizilerinin ardından Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde oynadı. Yeni filminde başarılar dileriz.

KARDEŞİM BENİM 2 FİLMİ 24 KASIM 2017 DE SİNEMALARDA…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kardeşim Benim 2 Aslı Enverin Yerine Kim Geldi Leyla Feray Kimdir? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 6 Temmuz 2017