Kardeşim Benim 28 Haziran Hangi Kanalda Oyuncuları ve Konusu Ne ?

Reyting yarışına muhteşem bir film ile katılan Star Tv ünlü oyuncu kadrosu ile 28 haziran akşamı sınırları zorladı. Kardeşim Benim 28 haziran hangi kanalda oyuncuları ve filmin konusu ne ? Bu akşam Star Tv’de yayınlanacak muhteşem filmi biraz tanıyalım.

Kardeşim Benim 28 Haziran Hangi Kanalda Oyuncuları ve Konusu Ne ?

Kardeşim Benim Hangi Kanalda Saat Kaçta ?

Kendisini özellikle O Ses Türkiye yarışmasından tanıdığımız Murat Boz’un filmi bu akşam Star Tv’de yayınlanacak. 20:00 itibari ile ana haber bülteninin hemen ardından yayınlanacak film özellikle Murat Boz hayranlarını çok heyecanlandırdı. Gerçek hayatta da sevgili olduğu Aslı Enver ile birlikte oynadıkları filmde büyük aşk dolu dakikalara sahne olacaksınız. İkilinin en güzel ve heyecanlı zamanlarını filmin içine sığdırmayı başarmış ünlü yazar Murat Külünk’e teşekkürlerimizi iletiyoruz. Güzel filmin yönetmenliğini Mert Baykal yapıyor.

Kardeşim Benim Hangi Kanalda Saat Kaçta ?

Kardeşim Benim Filminin Konusu Nedir 28 Haziran Star Tv’de

Kardeşim Benim filminin konusu babası ölen iki gencin hikayesini anlatmaktadır. Filmde Hakan sessiz sakin ancak çok iyi bir alternatif müzik sanatçısıdır. 30 Yaşındaki ünlü’nün kardeşi ile küs olduğunu öğrenen magazin habercileri rahat bırakmaz. Kardeşi hakkında sorular sormaya neden küs olduklarını öğrenmeye çalışırlar. Kardeşi Ozan ise 28 yaşında pop müzik sanatçısıdır. Her zaman gündemde neşeli ve pozitif enerjilidir. Neşeli ve çok konuşkan olan Ozan babasının ölüm döşeğinde olduğunu öğrendiğinde bile ziyaretine abisi Hakan’dan farklı zamanda gitmiştir. İki kardeşin arasındaki bu soğukluk aslında onların çocukluk dönemlerine kadar uzanmaktadır. Babaları ise son nefesine kadar düğün şarkıcılığı yaparak geçimini sağlamıştır. 2016 yapımı film 6,1 IMDB puanı ile dikkat çekmektedir.

Kardeşim Benim Filminin Konusu Nedir 28 Haziran Star Tv’de

Kardeşim Benim Filminin Oyuncuları Kimdir ?

Son zamanların popüler isme Burak Özçivit yeni sezonda Diriliş Osman dizisinin çekimleri için kolları sıvamış durumda. Ertuğrul’dan yani en yakın arkadaşı olan Engin Altan Düzyatan’dan görevi teslim alarak Osmanlı Devleti’nin kurucusu kabul edilen Osman Bey’i oynamak üzere 2019 yaz ayında çalışan oyuncular arasında. Kardeşim benim filminin oyuncuları kimdir dediğinizde ise yakışıklı oyuncu hemen göze geliyor. Burak Özçivit filmde Hakan rolünü oynamaktadır.

Kardeşim Benim Filminin Oyuncuları Kimdir ?

Kardeşim Benim Zeynep Kimdir ?

Kardeşim Benim Zeynep Kimdir filmi 28 haziran günü Star Tv’de izleyenlerin dikkatini çekti. Zeynep rolünü 1984 İngiltere doğumlu Aslı Enver oynamaktadır. Türk asıllı olan Aslı magazin dünyasının önemli isimleri arasındadır. Özellikle Kavak Yelleri dizisindeki Mine karakteri ile tanıdığımız Aslı, Hayat Bilgisi, Kış Güneşi, İstanbullu Gelin gibi önemli yapımlarda ön roller oynamıştır. Kardeşim Benim Zeynep rolü onun için farklı bir anlam ifade ediyordu. Çünkü gerçek hayatta da aşk yaşadığı Murat Boz ile birlikte aynı filmde oynamak onu fazlası ile heyecanlandırıyordu. 3 yıl önce vizyon almış filmi bu akşam Star Tv’de ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Kardeşim Benim Zeynep Kimdir ?

Kardeşim Benim Ozan Kimdir ? Daha Önce Nerede Oynuyordu

Bilgi Üniversitesi Jazz Vokal Bölümü mezunu olan yakışıklı şarkıcı aynı zamanda söz yazarıdır. Aşkı bulamam ben şarkısı ile ünlenen oyuncu popülerliğinin devam etmesini TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı’ya borçludur. O Ses Türkiye yarışmasının jüri üyesi olarak uzun dönemler ekranda kalmayı başarmış pop şarkıcısıdır. 2019 yılında ise son projesi Öldür Beni Sevgilim filmi için hazırlanmaktadır.

Kardeşim Benim Ozan Kimdir ? Daha Önce Nerede Oynuyordu
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Haziran 2019