Hangi Yazar Karısını taciz eden ve baldızı ile evlenen düelloya davet edip ölmüştür

Hangi Yazar, karısını taciz eden ve sonra da baldızıyla evlenen Georges D Anthes düelloya davet etmiş ve bu düelloda ölmüştür.

Hangi Yazar, karısını taciz eden ve sonra da baldızıyla evlenen Georges D Anthes düelloya davet etmiş ve bu düelloda ölmüştür. A) MARK TWEİN B) ALEKSANDR PUŞKİN C) EMİLE ZOLA D) ADGAR ALLAN POE

Hangi yazar, karısını taciz eden ve sonra da baldızıyla evlenen Georges d’Anthes’ı düelloya davet etmiş ve bu düelloda ölmüştür? sorusunun cevabı: ALEKSANDR PUŞKİN

Arapçadan dilimize geçen kibrit kelimesinin köken anlamı nedir alev kükürt odun kömür

Arapçadan dilimize geçen kibrit kelimesinin köken anlamı nedir alev kükürt odun kömür sorusunun doğru cevabı Kükürt olacaktı…  Ege Ötenen doğru yanıt verdi.. Arapçadan dilimize geçen kibrit kelimesinin köken anlamı nedir sorusu merak edenler için Burada..

Aslen Muğlalı olan 20 yaşındaki Ege Ötenen, yarışmaya Ankara’dan katılıyor. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümünde okuyan Ege Hanım, yarışmada 30.000 TL kazanmayı hedefliyor. Yarışmacımız, hedefine ulaşması durumunda ödülü yurt dışında yüksek lisansını tamamlamak için kullanacağını söylüyor.

 
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Şubat 2018