Katilin Kızları Dizisi Oyuncu Kadrosu Dizide Kim Kimdir Özeti Tüyoları

Yeni sezon başlamaya yakın tüm kanallar ne var ne yok ortaya dökmeye başladı. Dizi pastasından payını almak isteyen kanallar yeni sezona bomba gibi girmek istiyor. Yeni dizilerden birisi olan Katilin Kızları Dizisi Konusu oyuncuları kimler fragmanı ve özeti çıktı mı bilgi vereceğiz bu konumuzda..

Katilin Kızları Dizisi Oyuncuları Kimler: Fikret Kuşkan başrolde babayı canlandıracak. Babaya eşlik edecek 4 de kızı olacak. Bu kızların her biri birbiri ile de uyumlu olmak zorunda. Bu yüzden oldukça ince elenip sık dokunası bir proje olduğu belirtiliyor Katilin Kızları dizisinin. Babanın Kızları için görüşmeler devam ediyor.

Katilin Kızları Dizisinin konusu nedir: Fikret Kuşkanın baba rolünde olduğu dizide; Bir baba ve dört kızının hayat hikayesini konu edinecek. Baba ile kızlarının yaş mücadelesinin çarpıcı örneklerle anlatımı sağlanacak dizide. Yani sizin anlayacağınız konusu dram olacak Katilin Kızları dizisinin.

Fikret Kuşkan ve 4 kızı çok yakında Katilin Kızları dizisinde kendilerini yeni sezonda gösterecekler. Dizi Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Katilin Kızları Dizisi Oyuncu Kadrosu Dizide Kim Kimdir Özeti Tüyoları ileriki günlerde kadro açıklandıkça tüm detayları ile eklenecektir.. Tüm detaylar burada >> KATİLİN KIZLARI DİZİSİ

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.