Katilin Kızları Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı

Çok yakında yeni bir dizi tanıtımı daha izleyeceğiz. Katilin Kızları isimli bu yeni dizi oldukça ses getirecek bir yapım. Yeni sezon için Show TV’ye “Klavye Delikanlıları”, atv’ye ise “Cennetin Gözyaşları” dizilerini hazırlayan usta yapımcı Ali Gündoğdu, şimdi de Kanal D ile anlaşarak Katilin Kızları isimli diziyi çekecek.

Yeni sezonda ekrana gelmesi beklenen dizi için hummalı bir çalışma var. Oyuncu seçimlerinin devam ettiği ve yakında deneme çekimleri için start verileceği bildirildi. Süreç Film’in patronu Ali Gündoğdu, Kanal D için “Katilin Kızları” adlı yeni diziyi yeni sezon için hazırlayacak.

Katilin Kızları Senaristi Kim Diziyi Zülküf  Yücel kaleme alıyor. Zülküf Yücel son olarak Show TV’de yayınlanan Naz Elmas, Gizem Karaca, Rıza Kocaoğlu ve Caner Cindoruk’u buluşturan “İstanbul Sokakları” dizisini yazmış ancak dizi reytinglere yeni düşerek erken final yapmak zorunda kalmıştı.

Katilin Kızları Dizisi Oyuncuları ve kadrosu henüz netlik kazanmadığı için isimleri yazamasak da kısa süre sonra oyuncuları hakkında detayları ve başrol oyuncularını yazacağız.

Katilin Kızları Dizisi Nezaman hangi kanalda yayınlanacak: 2017 de Yeni sezonda  Ekim ayının ortasında yayında olması planlanan “Katilin Kızları” adlı diziyi Kanal D ekranlara getirecek. Dizinin başrol erkek oyuncusu ve yönetmeni önümüzdeki hafta belli olunca buraya ayrıca yazacağız. Katilin Kızları Dizisi Oyuncuları ve fragmanı özeti tüyoları ilerleyen süreçte belli olacak.. Sizlere ayrıca bilgilendirme yapacağız..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.