Kaybolan Çiçekler Geri Başlayacak mı Ne zaman Hangi Kanalda? (İnci Ertuğrul)

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile Fox tv ekranlarında yayınlanan Kaybolan Çiçekler hiç haber verilmeden ekrana veda etti. İzleyicinin şaşkına döndüğü ve Kaybolan Çiçekler neden yok niçin yayınlanmıyor gibi soruların merak edildiği program fox tv yayın akışından da çıkarıldı. Peki Kaybolan Çiçekler programının akibeti ne olacak?

İnci Ertuğrulun hazırlayıp sunduğu Kaybolan Çiçekler Geri Başlayacak mı Fox tv den kaldırılan Kaybolan Çiçekler  Ne zaman Hangi Kanalda? başlayacak merak konusu oldu Kaybolan Çiçekler İnci Ertuğrulun sunumu ile oldukça seviliyor ve reytingleri de fena değildi. Ancak yapımcı firma ile Fox tv anlaşamayınca program 5 ocak cuma günü yayından kaldırılmıştı.

Ancak yapımcı firmanın yeni bir kanalla anlaşması halinde yeni kanalda programa devam etme kararı alınmış. Kanallar ile görüşme halinde olan Kaybolan Çiçekler yapımcısı ileriki günlerde bir açıklama yapması bekleniyor. Ayrıca çok kısa süre yeni bir kanalla anlaşılıp programın devam edeceği müjdesini de her an verebilirler.

Sonuç olarak İnci Ertuğrul önderliğinde 250 e yakın bölümde izleyici Kaybolan Çiçekler programını çok sevmişti. O programın yeniden başlaması farklı kanalda da olsa yeniden ekrana gelecek olması bekleyenlere neden bitti niçin yayından kaldırıldı diyenleri sevindirecektir ümit ederiz ki.

Kaybolan Çiçekler Programı Geri yeniden Başlayacak mı Ne zaman Hangi Kanalda? (İnci Ertuğrul)

Çok yakında sizlere güzel haberle vermeyi ümit ediyoruz. Gelişmeleri ve programın geleceği hakkında en son gelişmeler buraya yazacağız merak edenler için. Sizce Kaybolan Çiçekler Geri Başlamalı mı? Yeniden başlayacak sa hangi kanalda olmalı? Yorum ve önerilerinizi bekliyoruz.. İşte son bölüm..

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

 1. Kaybolan çiçeklerin yeniden başlamasını istiyoruz

 2. Kaybolan çiçekleri tekrar ekranda görmek istiyorum ve bekliyoruz her an bekliyoruz lütfen güzel bir program dı inci ertuğrul kaybolan çicekler merhaba demek istiyoruz

 3. Inci Ertugrul hanimefendiyi tekrar ekranlarda görmek istiyoruz. Bu kadar basarili bir sunucunun programi nasil aniden kaldirilir anlamis degilim. Hem izleyiciye hem Inci hanima karsi büyük saygisizlik

 4. Inci Ertugrulun sunduğu kaybola çiçekleri güvenerek takip eziyorduk tekrar başlaması i istiyorum

 5. Tekrar Fox tv de başlamasını istiyorum.

 6. Hangi kanalda olursa olsun mutlaka başlamalı.

  1. Evet devam etmeli sabırsızlıkla bekliyorum

 7. Başlasın çok seviyorum o programı en kısa zamanda inşallah

 8. Laufen yeniden baslasin
  İnci hanim. Harika insan

 9. Çok sevdiğimiz bir programdı inci ertuğrul seviyeli düzeyli bir program yapıyordu en kısa zamanda ekranlarda görmek istiyoruz tsk.

 10. İnci Ertugrul yılların deneyimli gazetecisi,hanfendi kişiliği ve iş ahlakı ile bu programin INCISI..Bu program yeniden başlasın. .

 11. Kaybolan çiçekler kanaldede başlasın

 12. Bence show tv de başlasın saat 09.13.00kadar inci ertuğrul çok güzel sunuyordu lütfen kaybolan çiçekler başlasın

 13. Ben severek izliyordum cok iyi isler yapiyolardi insanlar icin faydali bir program geri gelsin lutfen bir an once

 14. AYY YETER ARTIK BİR AN ÖNCE BAŞLASIN BUNCA BEŞ PARA ETMEZ PROĞRAM VARKEN KALİTELİ PROĞRAMLAR BİLİNÇLİMİ KALDIRILIYOR

 15. AYY YETER ARTIK BİR AN ÖNCE BAŞLASIN BUNCA BEŞ PARA ETMEZ PROĞRAM VARKEN KALİTELİ PROĞRAMLAR BİLİNÇLİMİ KALDIRILIYOR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.