Kaybolan Çiçekler Geri Başlayacak mı Ne zaman Hangi Kanalda? (İnci Ertuğrul)

65 yorum
61 izlendi

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile Fox tv ekranlarında yayınlanan Kaybolan Çiçekler hiç haber verilmeden ekrana veda etti. İzleyicinin şaşkına döndüğü ve Kaybolan Çiçekler neden yok niçin yayınlanmıyor gibi soruların merak edildiği program fox tv yayın akışından da çıkarıldı. Peki Kaybolan Çiçekler programının akibeti ne olacak?

İnci Ertuğrulun hazırlayıp sunduğu Kaybolan Çiçekler Geri Başlayacak mı Fox tv den kaldırılan Kaybolan Çiçekler  Ne zaman Hangi Kanalda? başlayacak merak konusu oldu Kaybolan Çiçekler İnci Ertuğrulun sunumu ile oldukça seviliyor ve reytingleri de fena değildi. Ancak yapımcı firma ile Fox tv anlaşamayınca program 5 ocak cuma günü yayından kaldırılmıştı.

Ancak yapımcı firmanın yeni bir kanalla anlaşması halinde yeni kanalda programa devam etme kararı alınmış. Kanallar ile görüşme halinde olan Kaybolan Çiçekler yapımcısı ileriki günlerde bir açıklama yapması bekleniyor. Ayrıca çok kısa süre yeni bir kanalla anlaşılıp programın devam edeceği müjdesini de her an verebilirler.

Sonuç olarak İnci Ertuğrul önderliğinde 250 e yakın bölümde izleyici Kaybolan Çiçekler programını çok sevmişti. O programın yeniden başlaması farklı kanalda da olsa yeniden ekrana gelecek olması bekleyenlere neden bitti niçin yayından kaldırıldı diyenleri sevindirecektir ümit ederiz ki.

Bunu Gördün mü>>  Çukur 3. Sezon Finali Tarihi Ne Zaman 2019?

Kaybolan Çiçekler Programı Geri yeniden Başlayacak mı Ne zaman Hangi Kanalda? (İnci Ertuğrul)

Çok yakında sizlere güzel haberle vermeyi ümit ediyoruz. Gelişmeleri ve programın geleceği hakkında en son gelişmeler buraya yazacağız merak edenler için. Sizce Kaybolan Çiçekler Geri Başlamalı mı? Yeniden başlayacak sa hangi kanalda olmalı? Yorum ve önerilerinizi bekliyoruz.. İşte son bölüm..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Ocak 2018