Kaybolan Çiçekler Yeni Sezonda Devam Edecek Mi Final Yapıp Bitecek Mi?

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Kaybolan Çiçekler Yeni Sezonda Devam Edecek Mi Final Yapıp Bitecek Mi? konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Kaybolan Çiçekler Yeni Sezonda Devam Edecek Mi Final Yapıp Bitecek Mi? hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Kaybolan Çiçekler Yeni Sezonda Devam Edecek Mi Final Yapıp Bitecek Mi?… Kaybolan Çiçekler programı Fox ekranlarında bu sezon başladı.  İnci Ertuğrul’un sunumuyla yayınlanan program da kaybolan insanlarımız bulunmaya çalışılıyor. Bu program format gereği Müge Anlıya benzese de başarı olarak onun kadar olamıyor malesef.

Fox tv Müge Anlının başarısını gördükçe kendisine de benzer formatta bir program hazırladı. Adı Kaybolan Çiçekler.. Programda bir psikolog ve avukatta yer alıyorki olayları çözümleyip seyirciyi bilgilendirsinler diye. Çocuklarını kaybetmiş insan programa başvuruyor ve gelen ihbar değerlendirilerek ailelelerin kaybettikleri canları çocukları bulunup kendilerine teslim ediliyor.

Kaybolan Çiçekler programı amacı itibariyle gerçekten önemli ve güzel bir program. Ancak neden Müge Anlının başarısını sağlayamadı. Çünkü Müge Anlı yıllardır ekranlarda ve insanlar onu benimsedi.  Yayın saati ile de Müge Anlı ile çatışan bu program Müge Anlıyı geçmesi beklenemiyor tabiki.

Kaybolan Çiçekler programı reytinglerine bakacak olursak;

5 Mayıs Kaybolan Çiçekler 55. Sırada,

4 Mayıs Kaybolan Çiçekler 45. Sırada

3 Mayıs Kaybolan Çiçekler 49. Sırada

2 Mayıs Kaybolan Çiçekler 45. Sırada

1 Mayıs Kaybolan Çiçekler 69. Sırada

Müge Anlı reytinglerde her zaman ilk 5 e girerken bu program ilk 50 ye bile zor giriyor malesef. Durum böyle olunca bu program önümüzde sezon yayınlanır mı dersiniz? Fox tv bunu değerlendirecektir. Henüz kesin bir bilgi yok. Programın akıbeti konusunda son kararı sizlerle paylaşacağız.

Sizce İnci Ertuğrulun sunumuyla yayınlanan Kaybolan Çiçekler programı 2017 2018 sezonunda devam etmeli mi? Yoksa final yapıp bitirilmeli mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Mayıs 2017