Kayıtdışı 27 Kasım Pazartesi Final Yapıyor Neden Bitiyor Yayından Kaldırıldı

Kayıtdışı 27 Kasım Pazartesi Final Yapıyor? Kayıtdışı dizisinden kötü haber geldi. En son 30 Ekimde yayınlanan dizinin ardından bir daha yayınlanmadı. Başrol oyuncusu olan Erkan Petekkaya ayağını burktu. Hastaneye gidince ayağının kırıldığını öğrendi ve bir süre setlerden uzak kalması gerektiği söylendi.

Fox TV 6 Kasım beklenen yeni bölüm yerine bir film koyuldu. Kayıtdışı dizisi yayınlanmayınca sevenleri final kararı diye düşündüler. Ancak sebep Erkan Petekkaya’nın ayağının kırılmasıydı. Çekimler bu sebeple ertelendi ama zaman uzadıkça haberler olumsuz yönde geldi.

Ka

Haftalardır yayınlanmayan Kayıtdışı dizisi hakkında final kararı alındı. Dizinin haftalardır yayınlanmaması ve seyircinin de unutması ihtimali ile dizinin final tarihi de kesinleşti. Kayıtdışı dizisi 27 Kasım Pazartesi günü yayınlanacak final bölümü ekranlara veda edecek. Kayıtdışı dizisinin bitmesi sizce doğru karar mı? Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Not: Kayıtdışı 27 Kasımdan önceki 2 hafta farklı nedenlerle ekrana gelmemişti. Bu haftada final yaparak veda ediyor. Sizce bu dizi böyle mi bitmeliydi? Başka kanalda olsa da devam etmesini ister misiniz?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kayıtdışı 27 Kasım Pazartesi Final Yapıyor Neden Bitiyor Yayından Kaldırıldı (66 Yorum)

  1. Çok yazık oldu çok güzel bir senaryo ve kadro vardı başka kanalda mutlaka izlerim valla ben dizinin hastası olmustum finalde FİNAL gibi oldu boğazım düğümlendi 🙁

  2. Sevilen bir dizi bitirmek ancak ahmakların işidir bence erkan petekkayayı yurt dışına gönderilecek ve baş role yedek oyuncu getirelecekti kılanç tatlı veya kenan gelecek ve erkan petek kaya ileşince yedek başrol ise yurt dışı göreve gidecekti nazara gelmiş bir dizi oldu kanal bunu bitirmek yerine büyük para kazana bileceği diziyi ayağa kaldıracaktı

  3. gayet guzel gidiyordu hem keyif veren bir diziydibaska dizilerde mafya dovus oldugu icin bana sikici geliyordu bu dizi zevkliydi dogrusu bitmesi hicde iyi degil mesela adinisenkoy dizisinde bir tane ezgi baran yurtdisinda komaya girdi dendi aslinda evleniyordu

  4. bence bitmemeliydi.çok severek izliyorduk.başka kanala geçse seve seve izleyebilirdik.çok üzgünüz.

  5. bence bitmemeliydi.çok severek izliyorduk.başka kanala geçse seve seve izleyebilirdik.çok üzgünüz.

  6. ateş böceği dizisinde de bacağı kırılmıştı oyuncunun ama dizi devam etti ve o oyuncuda kaza geçiröiş gibi gösterilmişti. senaryo güzeldi aynı ulan istanbul gibi bu dizie harcandı çok yazık..

  7. devam etmesini isterdim.izlediğim nadir dizilerden biriydi umarım kararı gözden geçirirler

Eklenme Tarihi: 27 Kasım 2017