Kayıtdışı 27 Kasım Pazartesi Final Yapıyor Neden Bitiyor Yayından Kaldırıldı

Kayıtdışı 27 Kasım Pazartesi Final Yapıyor? Kayıtdışı dizisinden kötü haber geldi. En son 30 Ekimde yayınlanan dizinin ardından bir daha yayınlanmadı. Başrol oyuncusu olan Erkan Petekkaya ayağını burktu. Hastaneye gidince ayağının kırıldığını öğrendi ve bir süre setlerden uzak kalması gerektiği söylendi.

Fox TV 6 Kasım beklenen yeni bölüm yerine bir film koyuldu. Kayıtdışı dizisi yayınlanmayınca sevenleri final kararı diye düşündüler. Ancak sebep Erkan Petekkaya’nın ayağının kırılmasıydı. Çekimler bu sebeple ertelendi ama zaman uzadıkça haberler olumsuz yönde geldi.

Ka

Haftalardır yayınlanmayan Kayıtdışı dizisi hakkında final kararı alındı. Dizinin haftalardır yayınlanmaması ve seyircinin de unutması ihtimali ile dizinin final tarihi de kesinleşti. Kayıtdışı dizisi 27 Kasım Pazartesi günü yayınlanacak final bölümü ekranlara veda edecek. Kayıtdışı dizisinin bitmesi sizce doğru karar mı? Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Not: Kayıtdışı 27 Kasımdan önceki 2 hafta farklı nedenlerle ekrana gelmemişti. Bu haftada final yaparak veda ediyor. Sizce bu dizi böyle mi bitmeliydi? Başka kanalda olsa da devam etmesini ister misiniz?

YORUMLAR

  1. etmese de olabilir.salon adamı rollerine uygun olan petekkaya’ya zaten bu rol hiç uymamıştı..

  2. Devam etmeli MUTLAKA

  3. Çok yazık oldu çok güzel bir senaryo ve kadro vardı başka kanalda mutlaka izlerim valla ben dizinin hastası olmustum finalde FİNAL gibi oldu boğazım düğümlendi 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.