Kayıtdışı Dizisi 2. Bölüm Fragmanı Özeti 25 Eylül Pazartesi Fox TV

Fox tv ekranlarında pazartesi günü başlayan Kayıtdışı Dizisi 2. Bölüm Fragmanı ve Özeti 25 Eylül Pazartesi Fox TV de yerini alacak. Dizide oldukça keskin rollerin bulunmasına binaen bir o kadar da başarılı bir senaryo yer alıyor. Ali Kemal (Erkan Petekkaya) sigorta şirketinin yönetici gibi görünse de aslında sade bir yaşantı görünümündedir.

Ali Kemal kızı Tuğba (İpek Filiz Yazıcı) ve karısı Esra (Dolunay Soysert) ile yaşayan ancak bu sadeliğin karşısında tam bir canavar gibi davranan, ülkede her türlü spekülasyonu yapabilen, kaos çıkarmada üstüne bulunmayan Ekrem’in (Uğur Polat) peşine düşmüş bir Mit mensubu ve bir devlet ajanıdır. Bu görevini kimseyle paylaşmaz.

Kayıtdışı Dizisi 2. Bölüm Fragmanı Özeti 25 Eylül Ekrem’in şirketi organizasyon ilintili ve bunun başında Ekrem’in sağ kolu olan Sabri’nin (Ali Düşenkalkar) isimli oyuncu işleri yürütmektedir. Ekrem genelde zengin ve ünlülerin pisliklerini temizlemekte ama elde ettiği bilgiyi gerektiğinde onlara karşı şantaj yapmak için kullanan bir çetenin başı haline gelmiştir.. Bu şantajcı ekipte “hacker”lık yapan İdil (Müge Boz), ekibin pis ve zor işlerini yapan Çavuş (Kadim Yaşar) ve ekibe sonradan katılan Arda (Burak Yamantürk) onun kolları durumundadır.

Ali Kemalin yeni görevi Ekremin takip edip onun bu pis işlerini açığa çıkarıp onu etkisiz hale getirmektir. Ancak bu görev öyle kolay ve basit bir görev değiştir. Ekrem ahtapot gibi bir çok alanı kullarıyla sarmıştır. Ali Kemal’i çocuk esirgeme kurumunda keşfeden ve hala amiri olan istihbarat müdürü Melek (Nur Sürer) ile birlikte bu gizli görevi yürütmektedir. Ali Kemal, kardeşleri Nejat (İsmail Hacıoğlu) ve Sevda (Kübra Kip) ile birlikte çocuk esirgeme kurumunda büyümüştür.

Ali Kemal Ekreme ulaşmanın bir yolunu Zeynep’ten (Songül Öden) geçtiğini anlamış ve Ekremin kız kardeşi olan Zeynebe aşık olup böylelikle evin içine girmeyi ve amacına ulaşmayı tercih etmiştir. Ali Kemal Zeynep’i kendine aşık edip operasyonu başlatmak üzere kolları sıvar. Kayıtdışı Dizisi 2. Bölüm Fragmanı Özeti 25 Eylül pazartesi günü fox tv de sizlerle olacak.

Fox Tv Kayıtdışı Dizisi 2. Bölüm Fragmanı Özeti

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.