Kayıtdışı Dizisi Arda Kimdir? (Burak Yamantürk) Biyografisi İnstagramı

Kayıtdışı Dizisi Arda Kimdir ? (Burak Yamantürk) Biyografisi İnstagramı… Kayıtdışı dizisi yeni sezonda Foxtv ekranlarında yayınlanacak. Polisiye türde bir dizi olma özelliğini taşıyan Kayıtdışı’nın başrol oyuncu Erkan Petekkaya.. Erkan Petekkaya’nın ortağı olan görevlerde her zaman yanında olan isim Arda.

Kayıtdışı dizisinde Arda karakterini Burak Yamantürk canlandırıyor. Burak Yamantürk Kimdir daha önce hangi dizilerde rol aldı? Sizlerle paylaşıyoruz. Burak Yamantürk 1983 Kocaeli doğumludur. Burak Yamantürk Su Altı Teknolojileri eğitimi almıştır. Sonrasında  oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır.

İstanbul Devler Opera ve Balesinde modern danslar bölümü okur ve bu alanda başarılar sağlamıştır. Mimar Sinan Üniversitesinde de oyunculuk eğitimi alan Burak Yamantürk ilk rol aldığı filmlerde başarı sağlayamasa da sonrasında yer aldığı Veda dizisi ile herkesin tanıdığı bir oyuncu olmuştur.

Burak Yamantürk’ün yer aldığı projeler; Veda 2012, Tatar Ramazan 2013, Yasak 2014, Acı Aşk 2015, İçimdeki Fırtına 2017.. Yer aldığı her projede yakışıklılığı ve tecrübesi oyunculuğu ile kendini tanıtmayı başarmıştır.

Burak Yamantürk Kayıtdışı dizisindeki performansını nasıl buluyorsunuz yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.