Kayıtdışı Dizisi İnci Kimdir? Bilgileri İnstagram Adresi Resimleri (Bahar ŞAhin)

Kayıtdışı dizisinde yer alan oyuncular çok dikkat çekici. Yeni sezonda başlayacak olan Kayıtdışı dizisinin başrolünde Erkan Petekkaya yer alıyor. Kayıtdışı dizisinde İnci karakteri oldukça dikkat çekici. Herkesin merak ettiği genç ve güzel oyuncu İnci’nin gerçek adı nedir bilgileri sosyal medya hesapları da merak konusu oldu.

Kayıtdışı dizisinde İnci karakterini genç ve güzel oyunculardan Bahar Şahin canlandırıyor. Bahar ŞAhinin canlandırdığı İnci karakteri dizinin en belirgin ve öne çıkan isimlerinden biri olacak. Bahar Şahinin canlandıracağı inci rolü dizide de oldukça zor ve önemli bir rolde olacak.

Peki Bahar şahin kimdir, kayıtdışı dizisinde inci rolünde oynayacak güzel kızımız hakkında bilgiler ve sosyal medya hesapları hakkında sizlerle paylaşmak istediklerimiz var. En çok merak edilen Kayıtdışı Dizisi İnci Kimdir? ve Kayıtdışı inci Bilgileri İnstagram Adresi Resimleri gibi merak edilenleri yanıt verelim:

Bahar Şahin kimdir: Genç oyuncu Bahar Şahin, 1997 yılında Artvin şehrimizde dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimi alan Bahar Şahin bir çok dizide rol almıştır. En son O Hayat Benimde Müge karakteri olarak oynamış Lise devriyesinde de başrolde oynamıştır.

Bahar ŞAhin Resmi instagram hesabı: https://www.instagram.com/baharsahiin/?hl=tr  Kayıtdışı Dizisi İnci hakkındaki yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

YORUMLAR

  1. Bahar sahin en cok lise devriyesine yakisiyor ama bundada izleriz isilimiz yani bahar sahinimiz varsa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.