Kayıtdışı Dizisi Oyuncu Kadrosu Dizide Kim Kimdir Nezaman Başlayacak?

Fox tv de yeni sezonda başlayacak olan Kayıtdışı Dizisi Oyuncu Kadrosu Dizide Kim Kimdir Nezaman Başlayacak? diye merak edenler için bu içeriği oluşturduk. Fox tv yeni sezona oldukça iddialı başlıyor. Bu yüzden dizileri de peş peşe sıralamak istiyor. Onlardan biri de Kayıt dışı dizisi.

Kayıtdışı Dizisi Oyuncu Kadrosunda kimler var: Başrollerinde Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert’in yer aldığı Kayıtdışı dizisine son olarak Nur Sürer ve Tugay Mercan eklendi.  ‘Kayıtdışı’ Dizisine Nur Sürer ve Tugay Mercan da dahil olunca oldukça zengin bir kadro ortaya çıkmaya başladı.

Kayıtdışı Dizisinde yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan oturuyor ve Ağustos ayında dizi çekimleri başladı. Yardımcı oyuncularda eksikler olduğu için oyuncu alımlarının devam ettiği dizi yeni sezonun en iddialı yapımları arasında gösteriliyor. Bakalım bu iddiasında haklı çıkabilecek mi?

Kayıtdışı’nın kadrosuna son olarak eklenen 2 oyuncu var: Biri daha önce oynadığı Sultan, Tatar Ramazan ve Masum dizilerinde rol alan usta oyuncu Nur Sürer dahil oldu. Nur Sürer, dizide zengin ailelerin kayıtdışı problemlerini çözen ve dedektif gibi çalışan başarılı bir avukatı canlandıran Erkan Petekkaya‘nın annesine hayat verecek.

Karga Seven Pictures yapımcılığında çekilecek olan Kayıtdışı, dizisinin Ekim ayında FOX tv ekranlarında yayına girmesi bekleniyor. Kayıtdışı Dizisi Fox tv yeni sezonunda Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert’in diziye hayat vermesiyle reytinglerde de oldukça başarılı olmayı hedefliyor..

Kayıtdışı dizisine Yeni Oyuncular Dahil Oluyor: Şimdiye kadar dizileri hep çok ses getiren Cevdet Mercan’ın yönetmeni olduğu Kayıtdışı dizisi sezonun en gösterişli dizilerinden biri olmaya aday şimdiden. Dolunay Soysert, usta oyuncu Nur Sürer ve Tugay Mercan’ın da oynadığı Karga Seven Pictures imzalı dizi için Zafer Algöz’le de görüşüldüğü ancak anlaşılamadığı konuşuluyor.

Rutkay Aziz Kayıtdışı dizisinde:  Kayıtdışı”nın kadrosuna usta oyuncu Rutkay Aziz katıldı. Rutkay Aziz, son olarak Poyraz Karayel dizisi ve Şener Şen’in Yavuz Turgul imzalı “Yol Ayrımı” filminde kamera karşısına geçmişti. Ali Düşenkalkar da Kayıtdışı’nın usta oyuncuları arasında yer alıyor. Ali Düşenkalkar ve Rutkay Aziz Kayıtdışı dizi kadrosuna katıldı. 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.