Kayıtdışı Dizisi Oyuncuları Konusu (Erkan Petekkaya ve Songül Öden)

FOX TV’nin yeni sezon için bir çok dizi hazırlığı yaptığını hepimiz biliyoruz ancak bilmediğimiz bir dizi adı vardı onuda bugün öğrenmiş olduk.. Erkan Petekkaya ve Songül Öden‘in başrollerde yer aldığı dizinin ismi Fox tv tarafından bu gün açıklandı. Yeni sezonda ekrana gelecek dizinin adı Kayıt Dışı.

Kayıtdışı Dizisi Oyuncuları (Erkan Petekkaya ve Songül Öden): Yeni sezonda en çok izlenen kanal olma telaşı ile harekete geçen kanallardan biri olan FOX tv ekranlarında yayınlanacak olan ve başrolünde son olarak ‘Paramparça’ dizisinde başrolde izlediğimiz Erkan Petekkaya ile son olarak ‘Serçe Sarayı’ dizisinde izlediğimiz Songül Öden’in yer alacağı Kayıtdışı Dizisi çalışmaları başladı.

Kayıtdışı Dizisi yeni sezon için oyuncu seçimlerine ve cast çalışmalarına başladı. Kayıtdışı Dizisinin yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın üstlenecek. ”Kayıtdışı” dizisi sıradışı olayların geliştiği hem romantik hemde macera dolu bir dizi olacak. Kayıtdışı Dizisi oyuncu kadrosu kesinleştikçe buraya yazacağız. Erkan Petekkaya ve Songül Öden’in başrollerini paylaştıkları yeni dizi Kayıtdışı yeni sezonda Ekim ayında fox tv ekranlarında yayın hayatına başlayacak. Henüz yayın günü, saati ve detayları netleşmiş değil.

Kayıtdışı Dizisinin konusu ve özeti çıktığında fox tv den hemen sonra dizihaberi.tv den sizlere sunacağız. ”Kayıtdışı” yeni sezonda FOX TV’de! Lütfen sizde Kayıtdışı Dizisinden beklentilerinizi aşağı yorum olarak yazın. Şimdiden teşekkür ederiz..

YORUMLAR

  1. Erkan Petekkayanın oynadığı her dizi çok güzeldir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.