Kayıtdışı Dizisinde Fragmandaki Arabanın Markası Modeli Nedir?

Erkan Petekkaya Songül Öden ve Dolunay Soysertin başrolde oynadığı Kayıtdışı Dizisinde ilk tanıtım Fragmanı yayınlandı. Fragmanda dikkat çeken bir ayrıntı vardı. Bir çok aynı model marka Arabanın ardarda gitmesi harika bir görüntü oluşturmuştu. Bir çok kişide merak etti bu arabanın Markası Modeli Nedir? diye

Bizde meraklıları için Kayıtdışı Dizisinde Fragmanda ardarda giden Arabaların Markası Modeli Nedir? hangi markanın hangi model arabaları fiyatları nedir Türkiyede reklamı yapılan ve satılan bir model mi neden çok fazla görülmüyor diye sorulan veya sorulması muhtemel sorulara yanıtlar verelim.

Kayıtdışı Dizisinde gördüğümüz Arabanın Markası Renault Modeli ise Talisman.. Renault markasının Fransa fabrikasında ürettiği Talisman modeli D sınıfında oldukça şık ve modern dizaynı ile dikkat çeken bir otomobil. Araba meraklılarının şimdiden meraklı soruları google üzerinden arattığını görür gibiyiz.

Kayıtdışı Dizisi sanırım Renault markası ile bir anlaşma imzaladı ve tanıtım fragmanında gördüğünüz Talisman modelinin reklamını dizide etkili şekilde yapıyor. Yine dizide yeni megane modelinin de sıkça kullanılacağını Talisman modelinin sponsorluğunda dizi çekimlerinin devam ettiğini öğrendik. İşte bir kaç Renault talisman resmi..

Kayıtdışı dizisi birinci bölüm tanıtım fragmanında Renault talisman arabalar dikkat çekti. Üstelik hepsi aynı plaka 🙂

Renault talisman D sınıfında oldukça donanımlı ancak ülkemizde fazla satılmayan bir model..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.