Kayıtdışı Tuğba Kimdir? Gerçek Adı İpek Filiz Yazıcı İnstagramı FAcebook Twitter

Fox tv de yeni başlayan 18 Eylül pazartesi günü ilk bölümü ile ekrana gelen Kayıtdışı dizisinde ön plana çıkan ve güzelliği ile dikkat çeken isimlerden birisi de Tuğba karakteri oldu. Kayıtdışı Dizisi Tuğba Kimdir? Gerçek Adı İnstagramı biyografisi kısa bilgileri dizihaberi.tv de sizlerle buluşuyor..

Kayıtdışı Dizisinde önemli rollerden biri olan Tuğba Kimdir? Kayıtdışı Tuğba rolünün Gerçek Adı İpek Filiz Yazıcı’dır. Başarılı oyuncunun Kayıtdışı dizisinde oynadığı rolü oldukça dikkat çekerken herkesin de merak konusu oldu. Bizde kısa bilgilerle Kayıtdışı Dizisi Tuğba rolü karakteri hakkında bilgiler verelim istedik.

Kayıtdışı dizisinde oldukça mütevazi bir aile olan Ali Kemal ve Esranın kızı Tuğba rolünü oynayan güzel bir öğrenci rolünde oynuyor İpek Filiz Yazıcı. Fox Tv’nin yeni dizisi Kayıtdışı ile ekranlarda ilk kez önemli bir yapımda yer alacak olan Tuğba karakteri.. Genç oyuncu bu sezon fox tv de en iddialı dizilerinden biri olan Kayıtdışı’nda Ali Kemal ile Esra’nın kızı Tuğba Ateş rolünü canlandıracak.

Kayıtdışı Dizisi Tuğba rolü İpek Filiz Yazıcı Kimdir? 2001 yılında İstanbul da doğan genç oyuncu İpek Filiz Yazıcı profesyonel oyunculuk hayatına ve ilk dizisine Babam ve Ailesi ile adım atmıştır. Daha önceden Çokokrem ve Lc Waikiki reklam filmlerinde sahne alan güzel oyuncu oldukça beğenildi dizide. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

İpek Filiz Yazıcı Kayıtdışı Dizisi Tuğba rolü instagram adresi: 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.