Keçi Kurttan Kurtulsa hangisi olur? Gergedan olur

Keçi Kurttan Kurtulsa hangisi olur? Atasözü hangisi olur Gergedan olur

Tehlikler Zararlar Olmasa Her Şey Alabildiğine Gelişir Anlamına Gelen Atasözüne Göre Keçi Kurttan Kurtulsa Hangisi Olur. CEVAP: Gergedan olur Tehlikler zararlar olmasa her şey alabildiğine gelişir anlamına gelen atasözüne göre keçi kurttan kurtulsa hangisi olur?
A) FİL
B) Su AYGIRI
C) MANDA
D) GERGEDAN

Aslen İnegöllü olan 22 yaşındaki yarışmacımız Esra Nur Zeybek, yarışmaya Ankara’dan katılıyor. Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi son sınıf öğrencisi olan Esra Hanım, yarışmada 60.000 TL kazanmayı hedefliyor. Esra Nur Zeybek Kim Milyoner Olmak İster 8 Eylül 2018 CUMARTESİ GÜNÜ YARIŞTI.. Esra Nur Zeybek kaç lira kazandı?

Kim Milyoner Olmak İster 8 Eylül 2018 Esra Nur Zeybek

Lal Özülşen: Aslen Adanalı olan 20 yaşındaki yarışmacımız Lal Özülşen, yarışmaya Tekirdağ’dan katılıyor. Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi olan Lal Hanım, yarışmada maddi bir hedefi olmadığını söylüyor. Kim Milyoner Olmak İster 8 Eylül 2018 Lal Özülşen kaç lira aldı sizlerle paylaşacağız.

Lal Özülşen Kim Milyoner Olmak İster 8 Eylül 2018

Yarışmaya annesinin ısrarı üzerine başvuran 27 yaşındaki Yusuf Yıldız, yarışmaya Çatalca’dan katılıyor. Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunu olan Yusuf Bey, yüksek lisansını Nişantaşı Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümünde tamamlamış. Şu anda Çatalca Kız Meslek Lisesinde beden eğitimi öğretmeni olarak çalışan Yusuf Bey, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla Yunanistan’a gitmek istediğini söylüyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Eylül 2018