Kefaret Dizisi Final Mi Yapıyor?

kefaret afis

Zülfi Livaneli’nin eserinden televizyona uyarlanan Kefaret dizisi son dönemin en çok konuşulan Fox Tv dizilerinden bir tanesi. Oyuncu kadrosu ile dikkat çeken yapım ise kimileri tarafından bekleneni veremediği düşünülüyordu. Durum böyle olunca yakın zaman içinde dizinin final yapacağı ile ilgili söylentiler ortaya çıkmıştı. Pek çok hayranı ve takipçisi olan dizinin fanları ise final yapıp yapmayacağı konusunda araştırmalar yapmaya başladı. Bu yazımızda Kefaret dizisinin final yapıp yapmayacağını ayrıntıları ile birlikte size açıklayacağız.

Kefaret Dizisi Final

Dizi hakkında final yapacağı iddiaları ortada geziyor olsa da yetkililer böyle bir durum olmadığını belirterek atılan iddiaları net bir şekilde yayınladı. Yani Kefaret dizisi aynı gününde ve saatinde Fox TV ekranlarında yayınlamaya devam edecek. Pek çok basın organında dizinin final yapacağı ile ilgili haberler çıkmıştı. Bu söylentilerin aşırı büyük bir etki yaratması ile birlikte dizinin yapım şirketi açıklama ihtiyacı hissetti ve dizinin final yapmayacağını tüm halka duyurdu.

Dizinin fanları ise sosyal medya üzerinden dizinin final yapmayacağından dolayı sevinçlerini ifade ettiler.

Kefaret Dizisi Konusu

Dizi, Zülfi Livaneli’nin Konstantiniyye Oteli isimli eserinden televizyona uyarlandı. Elbette ki dizideki uyarlama kitaptaki ile birebir değil. Kitap ile dizi arasında pek çok fark bulunuyor. Direkt olarak kitaptaki her şeyi ekrana yansıtmaları elbette ki mümkün değil. Eğer diziyi seviyorsanız kitabını da kesinlikle okumanızı öneriyoruz. Oldukça kaliteli ve akıcı bir eser. Dizide bir müzik öğretmeni olan Zeynep ve çocuklarının başlarından geçen olaylar anlatılıyor.

Keferet Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri

Dizi özellikle oyuncu kadrosundaki ünlü isimler ile dikkat çekiyor. Sizler için dizideki oyuncuları ve oynadıkları karakterleri derledik.

Nurgül Yeşilçay

Oynadığı Karakter: Zeynep

Bugüne kadar pek çok başarılı film ve dizide rol alan güzel oyuncu dizide Zeynep isimli bir müzik öğretmenini canlandırıyor. Bugüne kadar en çok dikkat çeken yapımları ise Asmalı Konak, Ezo Gelin, Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Eğreti Gelin’dir.

Mert Fırat

Oynadığı Karakter: Komiser Sinan

1981 yılında dünyaya gelen başarılı oyuncu özellikle oynadığı filmler, diziler ve tiyatro oyunları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yakışıklı oyuncunun en dikkat çeken yapımları ise; Bizim Evin Halleri, Binbir Gece, İntikam, Aşk ve Gurur ve Ufak Tefek Cinayetler.

Yurdaer Okur

Oynadığı Karakter: Ahmet

Dizide oynadığı Ahmet karakteri oldukça kıskanç ve işkolik bir tiptir. Aynı zamanda da oldukça çapkı biri olan Ahmet hayatında pek çok başarı elde etmiş bir kişidir. Yurdaer Okur oynadığı her rolün hakkını veren başarılı aktörlerden birisi. Ünlü oyuncunun en çok dikkat çeken yapımları ise; Hakan Muhafız, Karadayı, 7. Koğuştaki Mucize, Sakarya Fırat ve Kuruluş Osman.

Ege Kökenli

Oynadığı Karakter: Nil

Ege Kökenli çok küçük yaşlardan itibaren televizyon ekranlarında oyunculuk yapmaya başladı. Kendisini ilk olarak 2004 yılında yayınlanan ve döneme damgasını vuran En İyi Arkadaşım dizisindeki rolü tanıdık. Oynadığı bir rolün ardından pek çok başarılı işe imza atan başarılı oyuncu oynadığı her rolün hakkını veren kişilerden bir tanesi. Ünlü aktristin en dikkat çeken yapımları ise; Öğretmen Kemal, Güneşin Kızları, Çiçek, Anadolu Kaplanı ve Yahşi Cazibe.

Lavinya Ünlüer

Oynadığı Karakter: Elif

Elif karakteri henüz çok küçükken kaçırılan bir kız çocuğu. Lavinya Ünlüer çok küçük yaşlardan itibaren ekranda olan isimlerden biri. Kendisini ilk olarak Reaksiyon isimli bir dizide oynarken görmüştük. Başarılı oyuncu sonrasında ise Ufak Tefek Cinayetler, Reaksiyon ve Benim Tatlı Yalanım dizilerinde rol almıştı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version