Kefaret Dizisi Oyuncuları Kimler Kanalı Konusu Fragmanı Star Tv

Son 4 sezondur iddialı yapısını her geçen gün daha da güçlendirmek isteyen star tv den yeni sezon için mini bir dizi duyuru daha geldi. Bu sezon mini dizi projeleriyle ekrana damga vuracak olan 2017-2018 sezonuna bomba gibi hazırlanan Star Tv’den yeni bir dizi duyurusu daha geldi bugün. Kadir Doğulu ve Melisa Sözen Kefaret dizisi başrollerinde..

Henüz adı resmileşmeyen ve kod adı: ”Kefaret” olarak bahsedilen mini dizinin yapımcılığını ANS Productions firmasından Abdullah Oğuz üstleniyor. Kaliteli yapımları ile bilinen yapımcının yeni dizisi Kefaret merak konusu oldu. Daha önceden Çember ve Kanıt gibi projelerle adından söz ettiren Ans Productions’un yeni dizi projesi Kore uyarlaması bir dizi olacak.

Kefaret Dizisi Oyuncuları Kimler Kanalı Konusu Fragmanı Star Tv: Oyuncuları henüz belli olmayan cast çalışmaları devam eden Kefaret Dizisi oyuncu seçmeleri başladıktan sonra tüm detaylı gelişmeleri ve Kefaret Dizisi oyuncularını yazacağız buraya.. Kore dizisinden uyarlanacak olan yeni dizi Kefaret sezon ortasında ekran macerasına star tv de başlaması bekleniyor.

Kefaret Dizisi oyuncuları kimler, Kefaret Dizisi özeti ve fragmanı var mı, Kefaret Dizisi tüyoları konusu nedir, Kefaret Dizisi hangi kanalda ne zaman başlayacak gibi soruların yanıtları belli oldukça buraya ekleyeceğiz..

“Two Weeks” adlı Kore yapımından uyarlanan “Kefaret” adlı projenin başrolü için Kadir Doğulu ile anlaşıldı, hatta partneri de belli oldu. Yakışıklı oyuncu işlemediği bir suç yüzünden hayatı zindan olan bir adamın hikayesini anlatan dizide başrolü Melisa Sözen‘le paylaşacak. Sözen, yine yakın zamanda ANS’nin imza attığı Çember isimli mini dizide konuk oyuncu olmuştu. Star TV‘nin bu sezon büyük önem verdiği projelerinden biri olan “Kefaret”i usta yapımcı ve yönetmen Abdullah Oğuz yönetecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version