Kenan İle Mercan Dizisi Kenan Kimdir? İmirzalıoğlu 2019 2020

Kenan ile Mercan Dizisi Kenan kimdir ? Ay Yapım ile 2019 2020 yılı için yeni dizi ile anlaşan Kenan İmirzalıoğu kimdir ? Yakışıklı oyuncu kiminle evli eşi kim yaşı boyu dizileri ve filmlerine dair tüm bilgileri konumuzda bulabilirsiniz. İletişim olarak instagram hesabına yazabilirsiniz.

Kenan İle Mercan Dizisi Kenan Kimdir İmirzalıoğlu 2019 2020

Kenan ile Mercan Kenan Kimdir ? Kenan İmirzalıoğu

Ay Yapım’ın yeni dizisi Kenan ile Mercan oyuncuları belli olmaya başladı. Baş rollerinde Cansu Dere ile Kenan İmirzalıoğlu oynayacak. En son Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisindeki yönetmen hatası dolayısı ile dizi tutmamış ilk defa hüsran ile sonuçlanan projede yer almıştı. Son rol aldığı Cingöz Recai filmi ile Kurtlar Vadisi gibi bir film ile aynı anda gişe almış başarılı bilet satışı yakalamıştı. Yıllar öncesinde Ezel dizisinde Cansu Dere ile birlikte rol alıp gecenin reyting rekortmeni olmuştu. Şimdilerde ise eski partneri ile tekrardan dizi çekimlerine hazırlanıyor.

Kenan ile Mercan Kenan Kimdir ? Kenan İmirzalıoğu

 Kenan İmirzalıoğlu Kimdir ?

18 Haziran 1974 yılında Ankara Üçem köyünde doğmuştur. ilk okulu köyde tamamlayan yakışıklı oyuncu Bozulus Türkmenlerinin aşiretinin bir koludur. Orta öğretim ve lise için merkezde oturan teyzesinin yanına taşındı. Başarılı öğrenci Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik bölümünü kazanarak mezun olmuştur. Üniversite yıllarında yakışıklı olduğunu fark eden kızların gözdesi Kenan Bey 1997 yılında 4000’den fazla kişinin katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında birinci seçilmiştir. Hayatının dönüm noktası bu yarışmadan sonra başlamıştır. Dünyadaki en iyi modellerin yarıştığı Best Model of World yarışmasında ilk defa ülkemize birincilik kazandırmıştır. Böylece yakışıklılığı dünyaca tescil edilmiş oldu.

Kenan İmirzalıoğlu Kimdir ?

Kenan İle Mercan Kenan İmirzalıoğlu Yaşı, Boyu, Kilosu

Yakışıklı oyuncuyu görenler özellikle yaşı, boyu ve kilosu ibi fiziksel özelliklerini merak ediyor. Cansu Dere ile yeni başladıkları dizi Kenan ile Mercan hakkında detaylar gelmeye devam ettikçe sizlerle paylaşacağız.

 • Boyu: 1,92 m
 • Yaşı: 45
 • Kilosu: 81 kg
 • Burcu: İkizler
 • Göz Rengi: Kahverengi
 • Nereli: Ankara’lıdır.
 • Ayakkabı Numarası: 46
Kenan İle Mercan Kenan İmirzalıoğlu Yaşı, Boyu, Kilosu
Dizide Mercan Kimdir Kenan’ın partneri

Kenan ile Mercan dizisinde Mercan kimdir ? Kenan İmirzalıoğlu’nun 2019 2020 yeni dizisindeki partneri ünlü oyuncu Cansu Dere olmuştur. Güzelliği ile dikkat çeken Ezel dizisindeki partneri ile yeni dizileri Star Tv’de ekim ayı gibi başlayacak.

Dizide Mercan Kimdir Kenan’ın partneri

Kenan ile Mercan Kenan İmirzalıoğlu Dizileri ve Filmleri

Kenan ile Mercan dizisindeki Kenan İmirzalıoğlu 2019 yılı baş rol oyuncusu olmak için hayatında deneyim merdivenlerini bir bir çıktı. Yakışıklı olduğu kadar oyunculuğu ile de Türk Tarihi’nin önemli oyuncuları arasındadır. Kenan İmirzalıoğlu dizileri ve filmleri nedir liste halinde hatırlayalım.

Kenan ile Mercan Kenan İmirzalıoğlu Dizileri ve Filmleri

Kenan İmirzalıoğlu’nun Oynadığı Dizileri:

 • 1998-2002 Deli Yürek (Yusuf Miroğlu)
 • 2003-2005 Alacakaranlık (Ferit Çağlayan)
 • 2005-2007 Acı Hayat (Mehmet Kosovalı)
 • 2009-2011 Ezel (Ezel Bayraktar)
 • 2012-2014 Karadayı (Mahir Kara)
 • 2018 Mehmed:Bir Cihan Fatihi (Fatih Sultan Mehmed)
 • 2019 Kenan ile Mercan ( Kenan )
Kenan İmirzalıoğlu’nun Oynadığı Dizileri:

Kenan İmirzalıoğlu’nun Oynadığı Filmleri:

 • 2001 Deli Yürek: Bumerang Cehennemi (Yusuf Miroğlu)
 • 2004 Yazı Tura (Cevher)
 • 2006 Gılgamış (Enkidu)
 • 2006 Son Osmanlı Yandım Ali (Ali)
 • 2007 Kabadayı (Devran)
 • 2009 Ejder Kapanı (Akrep Celal)
 • 2012 Uzun Hikâye (Bulgaryalı Ali)
 • 2017 Cingöz Recai (Cingöz Recai)
Kenan İmirzalıoğlu’nun Oynadığı Filmleri:

Kenan İmirzalıoğlu’nun Aldığı Ödüller:

 1. 2005 Adana Altın Koza Film Festivali-En İyi Erkek Oyuncu (Yazı Tura)
 2. 2010 Sadri Alışık Sinema Ödülleri-Ayhan Işık Jüri Özel Ödülü (Ejder Kapanı)
 3. 2010 İsmail Cem Televizyon Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu Ödülü (Ezel)
 4. 2010 37.Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu Ödülü (Ezel)
 5. 2013 4. Antalya televizyon ödülleri Dram dizisi en iyi erkek oyuncu (Karadayı)
Kenan İmirzalıoğlu’nun Aldığı Ödüller:

Kenan İmirzalıoğlu Kiminle Evli Eşi Kimdir ?

Küçük Sırlar ve Selena dizilerinden kendisini hatırladığımız Sinem Kobal uzun süre magazin dünyasında Arda Turan ile adı duyulan oyuncular arasındadır. Güzel oyuncu Arda Bey’den ayrıldıktan sonra ilişkiye başladığı Türkiye Modeli Kenan İmirzalıoğlu ile 2016 yılında evlenmiş eşi olarak kendisini kabul etmiştir. Halen mutlu birliktelikleri devam etmektedir. Sinem Kobal instagram hesabında Türkiye’nin en çok takip edilen isimleri arasındadır. 5 milyondan fazla takipçisi olan instagram hesabını @sinemkobal tagı ile bulabilirsiniz. Ayrıca 41 numara ayakkabı giyen Sinem Hanım’ın eşinin ayak numarası da 46’dır.

Kenan İmirzalıoğlu Kiminle Evli Eşi Kimdir ?

Kenan İmirzalıoğlu 2019 2020 Yeni Dizisi

Uzun süredir takipçileri tarafından merak ile beklenen Kenan İmirzalıoğlu 2019 2020 yeni dizisini açıkladı. Ay Yapım ile anlaştığını dizinin çekimlerine başlanacağını duyurdu. Alınan kulis bilgilerine göre adresi Akdeniz bölgesi olacak dizi Star Tv’de yayınlanacak.

Kenan İmirzalıoğlu 2019 2020 Yeni Dizisi

Kenan ile Mercan dizisi Kenan kimdir karakteri oynayan Kenan İmirzalıoğlu’nun yaşı, boyu, kilosu sevgilisi kimdir ? Eşi Sinem Kobal ile ne zaman evlendi gibi soruları bulabilirsiniz. Yeni sezonda Star Tv’de yayınlanacak diziler arasında yer alıyor. Yılın en çok reyting alan dizileri arasında olacağını tahmin ediyoruz.

Kenan ile Mercan dizisi Kenan kimdir
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , , Eklenme Tarihi: 11 Ağustos 2019